Діалогове вікно кольори

Діалоговому вікні Колір повертає значення RGB колір, вибраний користувачем. Для вибору з набором основні кольори визначаються драйвер дисплея або набір власні кольори. Необхідно вказати початковий набір власні кольори, але можна дозволити користувачам створювати свої власні користувацькі кольори.

Створити та відобразити діалогове вікно Колір ініціалізації CHOOSECOLOR структури та проходження Структура функції ChooseColor.

Частково можна відкрити діалогове вікно кольору для відображення основних та користувацькі кольори, з якого можна вибрати або повністю відкрити діалогове вікно для відображення додаткових елементів керування, які дозволяють користувачеві створювати власні кольори. На рисунку показано діалогове вікно повністю відкрили кольору.

Якщо натиснути кнопку " ОК ", ChooseColor Повертає логічне значення ІСТИНА. RgbResult членом CHOOSECOLOR структура містить значення кольору RGB колір, обраний користувачем. Значення кольору RGB визначення інтенсивності окремих червоного, зеленого та синього кольорів, які складають вибраного кольору. Окремі значення в діапазоні від 0 до 255. Використання на GetRValue, GetBValue, і GetGValue макроси витягти окремі кольори в RGB, з колірні значення.

Якщо користувач скасував діалоговому вікні Колір або виникає помилка, ChooseColor повертає FALSE, і rgbResult член не визначено. Щоб визначити причину помилки, виклику функції CommDlgExtendedError до отримання значення розширена помилка.