Настроювання знайти або замінити діалогового вікна

Щоб настроїти діалогове вікно знайти або замінити , ви можете використовувати будь-який з наступних методів:

Під час створення знайти або замінити в діалоговому вікні, можна встановити позначки в прапори членом структура FINDREPLACE приховати, або відключити будь-який з елементів керування параметр пошуку. Наприклад, ви можете встановити відключити прапорець Враховувати регістр або встановити FR_HIDEMATCHCASE прапор, щоб приховати це, прапор FR_NOMATCHCASE.

Можна надати настроюваний шаблон для знайти або замінити діалоговому вікні, наприклад, якщо ви хочете, щоб включити додаткові елементи керування, які є унікальними для вашого застосування. FindText і ReplaceText функції за допомогою настроюваного шаблону в якості шаблону за промовчанням.

    Щоб надати настроюваний шаблон для знайти або замінити в діалоговому вікні
  1. Створити настроюваний шаблон, змінюючи шаблон за промовчанням, вказані в в FINDTEXT.DLG файл. Керування ідентифікаторами використовується за замовчуванням, знайти або замінити шаблон діалоговому визначаються в DLGS.H-файлу.
  2. За допомогою структури FINDREPLACE шаблон наступним чином:

Ви можете надати гачок процедуру FRHookProc для діалогове вікно знайти або замінити . Гачок процедура може обробляти повідомлення, надіслані до діалогового вікна. Якщо ви використовуєте шаблон для визначення додаткових елементів керування, потрібно надати гачок процедури обробки вводу для елементів керування.

    Щоб увімкнути гачок процедури знайти або замінити в діалоговому вікні
  1. Встановити прапор FR_ENABLEHOOK в FINDREPLACE структурі, член прапори.
  2. Укажіть адресу процедура гачок у lpfnHook член.

Після обробки її WM_INITDIALOG повідомлення, процедура діалоговому вікні надсилання повідомлення WM_INITDIALOG гачок процедури. LParam параметр цього повідомлення — це вказівник на структуру FINDREPLACE , використовується для ініціалізації діалогового вікна.

Якщо процедура гачок значення ХИБНІСТЬ повертається у відповідь на повідомлення WM_INITDIALOG, діалогове вікно не буде показаний якщо процедура гачок відображає його. Для цього спочатку виконувати інші операції фарбою а потім викликати ShowWindow і UpdateWindow функції. Наступний код є зразком

/ / Ми повернулися FALSE у відповідь на WM_INITDIALOG. 
/ / Ми виконуються інші операції фарбою. 
/ / Тепер ми відображення діалогового вікна. 
ShowWindow (hDlg, SW_SHOWNORMAL); 
UpdateWindow(hDlg) 

 

Index