Служби підтримки

Загальних діалогових вікнах забезпечити відображення контекстної довідки для стандартних елементів керування діалогового вікна. Надати додаткову допомогу для загальних діалоговому вікні, можна відображати кнопку Довідка та обробки повідомлень, що створюється, коли користувач натискає на кнопку. Кнопці Довідка є додатком до за замовчуванням відображення контекстної довідки. Кнопці Довідка є корисним для опису загального призначення у діалоговому вікні, як він ставиться до вашого застосування.

Відображення контекстної довідки

Всіх загальних діалогових забезпечити відображення контекстної довідки для стандартних елементів керування діалогового вікна. Користувач може відобразити на екрані довідку для окремих елементів керування будь-яким із нижченаведених способів.:

Якщо ви налаштувати у діалоговому вікні Додавання нових елементів керування, потрібно також розширення допомогти підтримки для цих елементів керування обробкою прохання про допомогу у процедурі гачок. Процедура гачок отримує такі повідомлення, коли користувач звернеться за допомогою.

Дія користувача Повідомлення
Користувач натиснув правою кнопкою миші елемент керування, над. WM_CONTEXTMENU
Користувач натисканням клавіші f1. WM_HELP
Користувач натиснув кнопку ? , у рядку заголовка а потім натиснути елемента керування. WM_HELP

Ви повинні обробляти ці повідомлення для елементів керування, ви додали, але нехай за замовчуванням діалоговому вікні порядок обробити повідомлення для стандартних елементів керування. Щоб отримати додаткові відомості про те, як обробляти ці повідомлення, подивитися на допомогти огляд.

Довідка»

Можна відображати кнопку Довідка в будь-який з загальних діалогових вікнах, встановивши значення SHOWHELP в прапори членом ініціалізації структури для діалогового вікна. Якщо відображено кнопку Довідка , необхідно обробити запит користувача за допомогою. Обробка може бути зроблено в одну з вікна вашого застосування або в гачок процедури для діалогового вікна. Як правило, буде обробляти прохання про допомогу, зателефонувавши на WinHelp функції.

Обробити допомогою повідомлень в одному з вашого вікна процедури, необхідно отримати ідентифікатор повідомлення для рядка визначається HELPMSGSTRING значення та ідентифікувати вікно, щоб отримувати повідомлення. Щоб отримати ідентифікатор повідомлення, вкажіть HELPMSGSTRING як параметр у виклику функції RegisterWindowMessage . Під час створення діалогового вікна загальних, використовувати діалоговому вікні ініціалізації структури, член hwndOwner ідентифікувати вікно, яке буде отримувати повідомлення. Діалоговому вікні порядок повідомлення надсилається до процедури вікно кожного разу, коли користувач натискає кнопку Довідка.

Обробити допомогою повідомлень у процедурі гачок, повинні обробляти WM_COMMAND повідомлення. Процедура гачок надає допомогу, якщо параметр wParam цього повідомлення свідчить про те, що користувач натиснув кнопку Довідка . Ідентифікатор кнопці Довідка є постійне pshHelp , визначені в DLGS.H-файлу.

Гачок процедури для Explorer стиль відкриті діалогові вікна та Зберегти як загальні не отримують WM_COMMAND повідомлення для кнопку Довідка . Замість цього діалогового вікна надсилає повідомлення про CDN_HELP гачок процедура при натисненні кнопки допомогти.

Index