Налаштування "у діалоговому вікні" Колір "

Щоб настроїти діалогове вікно параметрів кольору , ви можете використовувати будь-який з наступних методів:

Ви можете змінити вигляд і поведінку діалоговому вікні Колір , встановивши позначки в CHOOSECOLOR структури, член прапори . Наприклад, можна встановити пряме діалогового вікна для відображення лише чисті кольори, прапор CC_SOLIDCOLOR. Щоб викликати вікно, спочатку виберіть колір, відмінний від чорного, встановити CC_RGBINIT прапор, і вказати колір у rgbResult член.

Можна надати настроюваний шаблон для діалогового вікна кольору , наприклад, якщо ви хочете, щоб включити додаткові елементи керування, які є унікальними для вашого застосування. Функція ChooseColor використовує настроюваного шаблону в якості шаблону за промовчанням.

    Надати настроюваний шаблон для "у діалоговому вікні" Колір "
  1. Створити настроюваний шаблон, змінюючи шаблон за промовчанням, вказаний у КОЛЬОРІ.DLG файл. Керування ідентифікатори, які використовуються в діалоговому шаблон за промовчанням колір визначаються в COLORDLG.H-файлу.
  2. За допомогою структури CHOOSECOLOR шаблон наступним чином:

Ви можете надати CCHookProc гачок процедуру для діалоговому вікні Колір . Гачок процедура може обробляти повідомлення, надіслані до діалогового вікна. Його можна також використовувати зареєстрованих повідомлень для керування поведінкою діалогового вікна. Якщо ви використовуєте шаблон для визначення додаткових елементів керування, потрібно надати гачок процедури обробки вводу для елементів керування.

    Щоб увімкнути гачок процедуру для "у діалоговому вікні" Колір "
  1. Встановити прапор CC_ENABLEHOOK в CHOOSECOLOR структурі, член прапори.
  2. Укажіть адресу процедура гачок у lpfnHook член.

Після обробки її WM_INITDIALOG повідомлення, процедура діалоговому вікні надсилання повідомлення WM_INITDIALOG гачок процедури. LParam параметр цього повідомлення — це вказівник на структуру CHOOSECOLOR , використовується для ініціалізації діалогового вікна.

Діалогове вікно надсилання COLOROKSTRING зареєстрованих повідомлення гачок процедуру після натиснення кнопки "OK" . Гачок процедура може відхилити вибраний колір і змусити діалоговому вікні залишається відкритим, повернувши нуль, коли вона отримує повідомлення. Гачок процедура може змусити діалоговому вікні виберіть окремий колір за допомогою SETRGBSTRING зареєстрованих повідомлень до діалогового вікна. Для використання цих зареєстрованих повідомлень, вам необхідно пройти константи COLOROKSTRING і SETRGBSTRING RegisterWindowMessage функцію, щоб отримати ідентифікатор повідомлення. Потім ідентифікатор для виявлення та обробки повідомлень, надісланих з діалогового вікна, чи можна надсилати повідомлення діалогового вікна.