Каталог списків

Заявку можна додати імена файлів або підкаталоги поле зі списком надсилають повідомлення CB_DIR . Параметр wParam для вікна порядок визначає атрибути файлів додати і lParam параметр вказує на текстовий рядок, який визначає файл специфікації.

У діалоговому вікні програми можна також використовувати DlgDirListComboBox. Якщо вказано ім'я файлу включає в себе диска, шлях або обидва, DlgDirListComboBox зміни поточного диска або каталог і ім'я файлу рядок видаляє диска та шлях. Показати ім'я каталогу, функція оновлення вказано статичні контролю, якщо будь-який. Потім відновлює вміст поля зі списком і CB_DIR повідомлення надсилається на поле зі списком, щоб додати вказаний імен файлів.

Щоб видалити ім'я вибраного файлу, ім'я каталогу або літеру диска зі списком, яка була заповнена за допомогою DlgDirListComboBox, заявку можна скористатися функцією DlgDirSelectComboBoxEx.

Функції DlgDirListComboBox і DlgDirSelectComboBoxEx і CB_DIR повідомлення схожі функції DlgDirList і DlgDirSelectEx і LB_DIR повідомлення з поля списку.

Index