Елементи стан кнопки

Стан кнопки можна охарактеризувати стан фокус, push держави і перевірити стан.

Фокус держави

Фокус держава відноситься до прапорець, перемикач, кнопка або власник звертається кнопки. Кнопка отримує фокус вводу, коли користувач вибирає його і втрачає фокус, коли користувач вибирає іншого елемента керування. Лише один елемент керування може мати фокусу клавіатури в той час.

Коли кнопка має фокус вводу, система зазвичай підкреслюється текст, значок або точковий рисунок кнопки на оточуючих його пунктирною лінією. Крім того, натиснувши кнопку має темно межею, коли він має фокус. Система автоматично змінює подією для автоматичного кнопки, але додаток повинні змінити подією для не автоматичні кнопку надсилання повідомлень.

Push держави

Push держава відноситься до кнопка, прапорець, перемикач або трьохетапний прапорець, але не застосовується до інших кнопок. Push стан кнопки можна бути штовхнув або не штовхнув. Коли штовхає push кнопка (або будь-яку кнопку стиль BS_PUSHLIKE), кнопку відображена як затонулого кнопку. Коли він не штовхнув, відображена як підняли кнопку. Після натискання прапорець, перемикач або трьохетапний прапорець, є сірим кольором фону, кнопки. Коли він не штовхнув, не сірим кольором фону, кнопки.

Перевірка стану

Перевірити стан відноситься до прапорець, перемикач або трьохетапний прапорець, але не застосовується до інших кнопок. Стан може бути перевірили, Необмежений, або (для трьохетапний прапорці) не визначено. Прапорець перевіряється, коли вона містить позначка і, не зупинити, коли це не так. Радіо-кнопки перевірив, коли він містить чорної точки; і не зупинити, коли це не так. Прапорець трьохетапний перевіряється, коли вона містить позначка, встановлено, коли він не знає і це не визначено, коли він містить затінена поле. Система автоматично змінює стан прапорець Автоматичне кнопки, але додаток повинні змінити перевірити стан кнопки не автоматичні.

Index