Радіо-кнопки

Радіо-кнопки складається з кругла кнопка і застосування певного тексту (підпис), іконки, або точковий рисунок, що означає вибір користувача можна зробити за допомогою кнопки. Застосування зазвичай використовує радіо-кнопки у вікно групи дозволити користувачеві вибрати набір пов'язаних, але взаємовиключних варіантів. Наприклад, застосунок може представити групу перемикачів, з якого можна вибрати формат перевагу для тексту, виділеного в області клієнта. Користувач може вибрати вирівняними за лівим краєм, правим краєм або по центру формат, вибравши відповідний перемикач. Зазвичай можна вибрати лише один варіант одночасно з набору радіо-кнопки.

Радіо-кнопки може бути одним з двох стилів: стандартний або автоматично, як це визначено константи, BS_RADIOBUTTON і BS_AUTORADIOBUTTON. Кожного стилю можна вважати дві держави перевірити: перевірив (точка кнопки) знято (без крапки в кнопку). Неодноразово вибір радіо-кнопки (стандартний або автоматичне) перемикає її з перевірки, щоб не зупинити і назад, знову.

Коли користувач вибирає або стан, перемикач отримує фокус вводу. Система надсилає кнопки батьківського вікно WM_COMMAND повідомлення, яке містить код повідомлення BN_CLICKED . Батько вікно не визнати це повідомлення, якщо воно походить від автоматичного радіо-кнопки, тому що система автоматично встановлює прапорець стан для цього стилю. Але батьків вікна повинні підтвердити повідомлення, якщо воно походить від радіо-кнопки, оскільки батьківський вікно відповідає за встановлення перевірити стан 1for цьому стилю. Незалежно від того, щоб стиль кнопки радіо система автоматично Перемальовує кнопку як зміни її стану.

Коли користувач вибирає автоматичну радіо-кнопки, система автоматично встановлює перевірити стан усіх інших перемикачів в тій же групі безперешкодно. Поведінку однакове доступна для стандартного радіо-кнопки за допомогою WS_GROUP стиль, як обговорюється в Діалогових вікнах.

Index