Прапорці

Прапорець складається з квадратні вікна і застосування певного тексту (етикетки), значок або крапковий малюнок, що показує вибір користувача можна зробити за допомогою кнопки. Програми зазвичай відображення прапорців у полі групи для дозволу користувача, щоб вибрати набір пов'язаних, але незалежних параметрів. Наприклад, програма може представити групи про прапорців, з якого можна вибрати умовам помилок, які виробляють сигнал попередження.

Прапорець може бути одним з чотирьох стилі: стандартні, автоматичне трьохетапний та автоматичного трьохетапний, як це визначено константи, BS_CHECKBOX, BS_AUTOCHECKBOX, BS_3STATE та BS_AUTO3STATE, відповідно. Кожного стилю можна вважати дві держави перевірити: перевірив (є позначка у полі) знято (немає галочки). Крім того, прапорець трьохетапний можна припустити невизначені держави (затінена поле прапорець). Без натискання стандартний або автоматичне прапорець перемикає її з перевірки, щоб не зупинити і назад знову. Натискаючи кнопки прапорець трьохетапний перемикає її з перевірки, щоб не зупинити, щоб не визначено і назад, знову.

Коли користувач натискає прапорець (з будь-якого стилю), прапорець отримує фокус вводу. Система надсилає поруч із батьківського вікно WM_COMMAND повідомлення, яке містить код повідомлення BN_CLICKED . Вікна батьків не визнаєте цього повідомлення якщо воно походить від прапорець автоматично або трьохетапний прапорець автоматично, тому що система автоматично встановлює прапорець стан цих стилях. Але батьків вікна повинні підтвердити повідомлення, якщо воно походить від прапорця або трьохетапний прапорець, оскільки батьківський вікно відповідає за встановлення перевірити стан цих стилях. Незалежно від того, прапорець стиль система автоматично Перемальовує прапорець після змінення стану.

Index