Вбудований спеціальні можливості

Вбудований спеціальні можливості є розширення для операційної системи. Ці функції впливати на поведінку системи, незалежно від того, які можуть працювати.

Win32 підтримує такі вбудовані спеціальні можливості:

Функція Опис
AccessTimeout Дозволяє користувачу визначити інтервал очікування, після чого системної спеціальні можливості автоматично вимикаються. AccessTimeout функція призначена для комп'ютерів, які є спільними для декількох користувачів з різними налаштування. Кожного, можна використовувати гарячі клавіші або панелі керування для ввімкнення бажаних функцій. Після того, як користувач залишає, він чи вона увімкнуто засоби буде автоматично вимкнуто за тайм-аут. Спеціальні можливості, які постраждали від час очікування є фільтрації вводу із клавіатури, залипання клавіш і Озвучування переключення режимів та Високої контрастності. ACCESSTIMEOUT структура визначає параметри для цієї функції.
Режиму фільтрації Дозволяє контролювати властивості клавіатури, наприклад, кількість часу, перед натисканням клавіші приймаються як вводу та кількість часу, перед натисканням клавіші починає повторюватися. Функція фільтрації вводу також надає звукову зворотний зв'язок, при натисненні клавіші, і коли вона прийнята як введення. Структура режиму ФІЛЬТРАЦІЇ визначає параметри для цієї функції.
Керування вказівником із клавіатури Дозволяє користувачеві керувати вказівником миші за допомогою цифрової клавіатури. Структура функції керування із КЛАВІАТУРИ визначає параметри для цієї функції.
Альтернативні пристрої вводу Дозволяє користувачеві для забезпечення вводу за допомогою альтернативного пристрою вводу до послідовного порту комп'ютера. Ця функція призначена для користувачів, які не можуть скористатися стандартною клавіатурою та мишею. Альтернативні пристрої ВВОДУ структура визначає параметри для цієї функції.
Візуальне оповіщення Відображає візуальний сигнал, коли звуку, що генерується по Win32-додатки або MS-DOS програма працює у вікні. Структура візуального ОПОВІЩЕННЯ визначає параметри для цієї функції, зокрема адресу функцію зворотного виклику SoundSentryProc.
Залипання клавіш Дозволяє користувачеві вводити сполучення клавіш, наприклад, ctrl + alt + del, послідовно, а не в той же час. Структура функції залипання КЛАВІШ визначає параметри для цієї функції.
Озвучування переключення режимів Забезпечує звукову зворотний зв'язок, коли користувач вимикає або вимкнути режим caps lock, num lock або scroll lock ключі. Озвучування переключення РЕЖИМІВ структура визначає параметри для цієї функції.

На SystemParametersInfo функція надає програмний інтерфейс до вбудованих спеціальні можливості. Ця функція є корисним в панелі керування додатками або інші програми, які дозволяють користувачеві налаштувати навколишнього середовища. Функцію SystemParametersInfo можна виконувати такі завдання

Для кожного вбудованих функцій, Win32 визначає структуру, що програми використовують з SystemParametersInfo запитувати або встановити параметри функцію.

Застосунок за допомогою SystemParametersInfo можна увімкнути або вимкнути функцію безпосередньо. Для деяких функцій SystemParametersInfo можна дозволити гарячі клавіші або комбінації клавіш, користувач може змінити стан функцію. Є немає гарячі клавіші для функцій альтернативного пристрою вводу або візуальне оповіщення, або для параметра субтитрів. Такі спеціальні можливості мати гарячі клавіші:

Функція Опис
Режиму фільтрації Утримуйте натиснутою ліву клавішу shift протягом 8 секунд для перемикання режиму фільтрації функцію або вимкнути. Утримуючи ліву клавішу shift протягом 12 секунд дозволяє режиму фільтрації, використовуючи найбільш консервативні цінності для FILTERKEYS.iBounceMSec. Утримуючи ліву клавішу shift для 16 секунд дозволяє режиму фільтрації, використовуючи найбільш консервативні цінності для FILTERKEYS.iWaitMSec.
Керування вказівником із клавіатури Натисніть ліву ALT + SHIFT ЗЛІВА + NUM LOCK.
Залипання клавіш Натисніть клавішу shift 5 разів.
Озвучування переключення режимів Утримувати клавішу num lock протягом 5 секунд.
Висока контрастність параметра Натисніть ліву ALT + SHIFT ЗЛІВА + PRINT SCREEN.

Index