Параметр субтитрів

Субтитрів параметр вказує, чи користувач хоче додатків представити всю важливу інформацію візуально.

Користувач управляє параметр субтитрів параметра за допомогою застосування спеціальні можливості панелі керування або іншу програму для налаштування навколишнього середовища. Ці програми використовують SPI_GETSHOWSOUNDS і SPI_SETSHOWSOUNDS прапори з у SystemParametersInfo функцію, щоб отримати та встановити параметр субтитрів.

Додатки можуть використовувати SM_SHOWSOUNDS прапор з у GetSystemMetrics функцію, щоб визначити стан параметр субтитрів. Це необхідно тільки для застосунків, які зазвичай б представити важливу інформацію на звук поодинці. Застосунки повинні надати субтитрів підтримки, якщо вони використовують звуки в будь-якому з наступних способів

Відповідні візуальний відгук форм можна зробити програмне забезпечення набагато більш функціональним для користувачів, які не можуть покладатися на звук поодинці. Це цілком до вас, щоб вирішити, як краще передати цю ж інформацію візуально. Наприклад, з метою залучення уваги користувача при надходженні нових електронної пошти, додаток може flash її вікна або навіть флеш весь екран. Якщо застосунок зазвичай робить звук, щоб вказати, що користувач намагається виконати незаконні операції, він може також відображають відповідне повідомлення його рядок стану або функція MessageBox використовується для відображення на конкретне повідомлення про помилку. Якщо програма, як правило, призначені для відтворення звуку укусів, які здійснюють значення, такі як оцифрованих мовлення, вона також може показувати заголовок вікна з однаковим текстом.

Надлишкові використання звукової та візуальної оповіщення було показано на підвищення ефективності програмне забезпечення. Субтитрів параметр є запит на візуальний зворотний зв'язок, але його використання не обмежує додаток для візуального представлення інформації. Користувачі повинні мати можливість просити візуальної зворотного зв'язку, незалежно від того, чи вони також хочуть звукову зворотний зв'язок.

Index