EM_SETWORDBREAKPROC

Uygulama, uygulama tanımlı bir sözcük KAYDIR işlevini kullanarak varsayılan sözcük KAYDIR işlevini yerine bir düzenleme denetimine em_setwordbreakproc iletisi gönderir.

Em_setwordbreakproc wParam = 0;                 / / kullanılır; sıfır lParam olmalıdır (lparam) (EDITWORDBREAKPROC) ewbprc; = / / işlev adresi 

 

Parametreleri

ewbprc
LParamdeğeri. Uygulama tanımlı sözcük kaydırma işlevinin adresini belirtir. Satırlara ayırma hakkında daha fazla bilgi için bkz: EditWordBreakProc işlev açıklaması.

Dönüş değerleri

Bu ileti bir değer döndürmüyor.

Açıklamalar

Bir sözcük KAYDIR işlevi bir metin ara ekrana sığmayan geçerli ekran satırı ilk kelime arıyor, gönderilecek metni içeren tarar. Bu word sözcük KAYDIR işlevi ekranda sonraki satırın başına yerleştirir.

Bir sözcük KAYDIR işlevi, hangi sistem bir metin satırını çok satırlı düzenleme denetimleri için genellikle iki kelime ayıran bir boşluk karakteri kesmek noktası tanımlar. Kullanıcı ok tuşlarını birlikte ile sonraki sözcüğü veya önceki sözcüğü şapka taşımak için ctrl tuşuna bastığında bir çok satırlı veya tek satırlı düzenleme denetimi bu işlev diyebilirsiniz. Varsayılan sözcük KAYDIR işlevi, bir boşluk karakteri için bir metin satırı keser. Uygulama tanımlı bir işlev tire veya boşluk karakteri dışında bir karakter oluşacak şekilde sözcük kaydırma tanımlayabilirsiniz.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: sürüm 3.1 veya üstü gerektirir.
Windows:Windows 95 veya sonraki sürümleri gerektirir.
Windows ce:Desteklenmeyen.
Header:WINUSER.h ilan.

Ayrıca bkz:

Denetimleri düzenleyin, Denetim iletileri düzenleme, EditWordBreakProc, EM_FMTLINES, em_getwordbreakproc

Index