Trieda pozadia štetec

Trieda pozadia kefa pripravuje klientskej oblasti okna pre následné Kreslenie uplatnením. Systém používa nástroj štetec na vyplnenie do klientskej oblasti s plnou farbou alebo vzor, boli zbavení všetkých predchádzajúcich obrázky z tohto miesta, či patria do okna alebo nie. Systém upozorní oknom, že jeho pozadie by maľované odoslaním správy WM_ERASEBKGND do okna. Ďalšie informácie nájdete v téme kief.

Pozadia kefa priradiť triedu, vytvorte kefkou pomocou vhodných GDI funkcií a priraďte vrátený kefa rukoväť hbrBackground členského WNDCLASSEX štruktúra.

Namiesto na vytvorenie kefkou žiadosť môžete nastaviť hbrBackground člen jednému hodnôt farieb normy systému. Zoznam hodnôt farieb normy systému nájdete v SetSysColors.

Použiť štandardný systém farieb, žiadosť sa musí zväčšiť hodnotu farbu pozadia jeden. COLOR_BACKGROUND + 1 je farba pozadia systému. Alternatívne môžete použiť GetSysColorBrush funkcia Načítať popisovač kefa, ktorý zodpovedá štandardu systému farieb a potom zadajte rukoväť vo hbrBackground členských WNDCLASSEX štruktúra.

Systému nevyžaduje, že trieda pozadia kefa triedu okna. Ak tento parameter nastavený na hodnotu NULL, okno musí maľovať svoje vlastné pozadie vždy, keď sa dostane WM_ERASEBKGND správ.

Index