Klávesnice vstup Model

Systém poskytuje nezávislé od zariadenia klávesnice podporu aplikáciám nainštalovaním klávesnice ovládač zariadenia vhodné pre Aktuálna klávesnica. Systém poskytuje podpory nezávislých jazyk klávesnice pomocou rozloženia klávesnice špecifické pre jazyk vybratý používateľ alebo aplikácia. Ovládač klávesnice dostane skenovanie kódy z klávesnice, ktoré sú posielané na rozloženie klávesnice, kde sú preložené do správy a vyslaný do vhodných systému windows v aplikácii.

Priradené každý kľúč na klávesnici je jedinečnú hodnotu s názvom Skenovať kód, identifikátor závislé od zariadenia pre kľúč na klávesnici. Klávesnicu vytvára dva kódy skenovanie, pri ktorom používateľ zadá kľúča — jeden keď používateľ stlačí kľúč a ďalšie, keď používateľ uvoľňuje tlaeidlo.

Ovládač klávesnice interpretuje skenovanie kód a prekladá (mapy) sa kód virtuálneho klávesudevice-independent hodnota definovaná pomocou systému, ktorý identifikuje účel kľúča. Po prepočte skenovanie kód rozloženie klávesnice vytvorí správu, ktorá zahŕňa skenovanie kód, kód virtuálneho klávesu a ďalšie informácie o klávesovú skratku a potom umiestni správy vo fronte správy systému. Systém hlásenie sa odstráni z frontu správ systému a príspevky do frontu správ vhodné vlákno. Nakoniec je vlákno správ slučky hlásenie sa odstráni a odovzdá ju do vhodných okno postup spracovania. Nasledovný obrázok znázorňuje vstupných modelu klávesnice.

Index