Spracovanie WM_COMMAND hlásenie v dialógovom okne ťahané vlastník

Keď sa vyskytne udalosť v dialógovom okne ovládacieho kontrolou upovedomí postupu dialógové okno pole pomocou WM_COMMAND správy. Napríklad pri vytváraní námestie jedlo dialógové procesy oznámenia správy z poľa so zoznamom, zozname a tlačidlo OK . Identifikátor kontroly je nízka-order slova wParama oznamovacia správa Rozdeli slova wParam.

Ak je odporúčateľ kontrolu IDCOMBO, došlo k udalosti v poli so zoznamom. V reakcii na dialógové okno pole postup ignoruje všetkých ostatných rozbaľovacie pole udalostí s výnimkou CBN_SELENDOK, ktorý naznačuje, že bol urobený výber, rozbaľovacieho bola uzavretá a zmeny by mali byť prijaté. Volania procedúr dialógové okno pole InitFoodList Obnovenie obsahu zoznamu a pridajte mená aktuálny výber v zozname kvapka-down list.

Ak je odporúčateľ kontrolu IDLIST, došlo k udalosti v zozname. Toto spôsobí postupu dialógové okno políčka Ignorovať všetky zoznamu poľa udalosti s výnimkou LBN_DBLCLK, čo naznačuje, že používateľ má dvakrát klikli položky zoznamu. Táto udalosť spracováva rovnakým spôsobom, ako keby boli vybrané tlačidlo OK.

Ak je odporúčateľ kontrolu IDOK, používateľ nastavil tlačidlo OK . V reakcii na postupu dialógové okno pole vloží názov vybratého potravín do aplikácie viacriadkové upraviť kontrolu potom zavolá funkciu EndDialog zatvorte dialógové okno.

Ak identifikátor kontrolu IDCANCEL, používateľ má klikli na tlačidlo zrušiť . V reakcii na dialógové okno pole postup vyžaduje EndDialog na zatvorenie dialógového okna.