Parametr funkcji PokażDźwięki

Parametr funkcji PokażDźwięki wskazuje, czy użytkownik chce aplikacji przedstawić wszystkie ważne informacje w formie graficznej.

Użytkownik kontroluje ustawienie parametru PokażDźwięki za pomocą aplikacji panelu sterowania ułatwień dostępu lub inna aplikacja dostosowywanie środowiska. Aplikacje te należy użyć flagi SPI_GETSHOWSOUNDS i SPI_SETSHOWSOUNDS z parametru SystemParametersInfo funkcję i ustawić parametr funkcji PokażDźwięki.

Aplikacje mogą korzystać z flagą SM_SHOWSOUNDS z GetSystemMetrics funkcji do ustalenia stanu parametr funkcji PokażDźwięki. Jest to konieczne tylko w przypadku aplikacji, które zazwyczaj obecnej ważnych informacji za pomocą dźwięku samodzielnie. Wnioski powinny dostarczyć obsługi funkcji PokażDźwięki, jeżeli korzystają oni dźwięki w następujące sposoby

Odpowiednie wizualne formularzy można wprowadzać oprogramowanie znacznie bardziej funkcjonalnych dla użytkowników, którzy nie można polegać na dźwięk samodzielnie. Jest całkowicie maksymalnie do określenia najlepszego sposobu przekazać to te same informacje w formie graficznej. Aplikacja w celu przyciągnięcia uwagi użytkownika, gdy nadejdzie nowa poczta elektroniczna, może na przykład program flash jego okno lub nawet flash cały ekran. Jeżeli aplikacji powoduje zazwyczaj dźwięku do wskazania, że użytkownik usiłuje wykonać operację nielegalnych, można także wyświetlić odpowiedni komunikat na jego wiersz stanu lub użyć funkcji MessageBox , aby wyświetlić komunikat błędu. Jeżeli aplikacji jest zazwyczaj zaprojektowana do odtwarzania dźwięku bites, które posiadają znaczenie, takie jak cyfrowe mowy, można także wyświetlić okno podpis z tego samego tekstu.

Wykazano, że zbędne stosowanie alerty dźwiękowy i optyczny zwiększyć użyteczność aplikacje. Parametr funkcji PokażDźwięki jest żądanie wizualne, ale jej użycie nie ogranicza aplikację do wizualnego przedstawiania informacji. Użytkowników powinny mieć możliwość żądania wizualne niezależnie od o czy chcą dźwiękowe opinie.

Index