Перегляд класи (Windows)

CView та її похідних класів, дочірні вікна, які представляють клієнтської області вікна кадру. Переглядів показати дані та введення для документа.

Клас подання, пов'язані з документа клас і клас вікна кадру, використовуючи шаблон документа об'єкт.

CView

Базовий клас для конкретного застосування подання даних документа. Переглядів відображення даних і приймати введені користувацькі дані для редагування, або виділіть дані. Отримати вашого class(es) переглянути з CView.

CScrollView

Базовий клас для погляди з прокручування можливостей. Отримати ваш клас подання з CScrollView для автоматична прокрутка.

Форми і запису переглядів

Форми подання є також прокручування переглядів. Вони базуються в діалоговому вікні шаблон.

Запис переглядів виводяться з поданнями форми. На додаток до діалоговому вікні шаблон вони також мають підключення до бази даних.

CFormView

Перегляд прокручування, макет якого визначається в діалоговому вікні шаблон. Отримати класі з CFormView реалізувати інтерфейс користувача на основі діалоговому вікні шаблон.

CDaoRecordView

Забезпечує форми подання безпосередньо підключений до об'єкта доступу до даних (DAO) набору записів об'єкта. Як і всі форми переглядів CDaoRecordView базується в діалоговому вікні шаблон.

CRecordView

Забезпечує форми подання безпосередньо підключений до набору записів об'єкта відкрити підключення до бази даних (ODBC). Як і всі форми переглядів CRecordView базується в діалоговому вікні шаблон.

Керування переглядів

Керування переглядів відображення елемента керування як їх подання.

CCtrlView

Базовий клас для всіх подання, зв'язані з елементами керування Windows. Подання, засновані на елементи керування описані нижче.

CEditView

Подання, яке містить стандартний Windows редагувати елемент керування (див. по кредиту). Редагування елементів керування підтримку редагування тексту, пошук, заміна та прокрутка можливості.

CRichEditView

Подання, яке містить Windows багаті редагувати елемент керування (див. CRichEditCtrl). На додаток до можливості поля багаті редагувати елементи керування підтримки шрифти, кольори, форматування абзаців та вбудовані об'єкти OLE.

CListView

Подання, яке містить елемент керування списком Windows (див. CListCtrl). Елемент керування списком відображає набір елементів, кожна з яких складається значок і підпис, аналогічно до правій області провідника Windows 95.

CTreeView

Подання, яке містить елемент керування Windows дерево (див. CTreeCtrl). Керування деревом відображає ієрархічний список значків і підписів, які розташовані таким чином, схоже на розташованій ліворуч панелі Провідника Windows 95.

Пов'язані класи

CSplitterWnd дозволяє вам мати кілька подань у вікні один кадр. CPrintDialog і CPrintInfo підтримують функцію попереднього перегляду друку та друку подань. CRichEditDoc і CRichEditCntrItem використовуються з CRichEditView для виконання функцій контейнер OLE.

CSplitterWnd

Вікно, яке користувач можна розділити на декілька областей. Ці області можуть бути змінним користувач або фіксований розмір.

CPrintDialog

Забезпечує стандартні діалоговому вікні Друк у файл.

CPrintInfo

Структури, що містить інформацію про роботу друку або попереднього перегляду. Використовується CViewдруку архітектура.

CRichEditDoc

Зберігає список OLE клієнт елементів, які знаходяться в CRichEditView.

CRichEditCntrItem

Надає клієнтський доступ на об'єкт OLE, зберігаються в CRichEditView.

Index