Простий тип даних класи

Наступні класи інкапсуляції графічних координати, рядки символів та час та інформації, що дозволяє зручне використання синтаксисі с + +. Ці об'єкти широко використовуються як параметри до член функції Windows класів у клас бібліотеки. Оскільки CPoint, CSizeі CRect відповідають ТОЧКИ, Розмірі RECT структур, відповідно, в Win32 SDK, ви можете використовувати об'єкти цих класів C++ там, де ви можете використовувати ці структури мови. Класи надати корисну інтерфейсів, через свої методи. CString надає дуже гнучкі динамічний характер рядки. CTime, COleDateTime, CTimeSpanі COleTimeSpan представляють значення часу та дати. Щоб отримати додаткові відомості про ці класи, перегляньте статтю дати й часу в Visual C++ програміста керівництво.

Заняття, які починаються з «Коул» є encapsulations типів даних, які надаються OLE. Ці типи даних можуть бути використані в програмах Windows, незалежно від того, чи використовувати інші функції OLE.

CString

Містить рядки символів.

CTime

Проводить абсолютне значення часу та дати.

COleDateTime

Оболонка для типу автоматизації OLE Дата. Представляє значення дати й часу.

CTimeSpan

Містить відносних значень часу та дати.

COleDateTimeSpan

Містить відносні COleDateTime значень, наприклад, різниця між двома значеннями COleDateTime.

CPoint

Проводить пар координат (x, y).

CSize

Проводить відстань, відносне розташування або парні значення.

CRect

Проводить координати прямокутні області.

CImageList

Забезпечує функціональність Windows зображення списку. Зображення списках використовуються з список елементів керування та дерево контроль. Вони також можуть бути використані для зберігання та Архів набір ж розміру крапкові малюнки.

COleVariant

Оболонка для автоматизації OLE типу варіант. Дані в варіантs можуть зберігатися в багатьох форматах.

COleCurrency

Оболонка для автоматизації OLE тип ВАЛЮТИ, fixed-point арифметичних типу, з 15 цифр перед десятковою крапкою і 4 цифри після.

Index