Ставлення до API мови

Один характерно, що відрізняє бібліотеки класів Microsoft фонду від інших бібліотек класів для Windows є дуже близькі відображенням API Windows, написаний на мові C. Крім того можна взагалі змішати дзвінки до бібліотеки класів вільно з прямі заклики до Windows API. Це прямий доступ не, однак, означає, що класи, повна заміна що API. Розробники повинні зробити до цих пір іноді прямі заклики до деяких функцій Windows — SetCursor і GetSystemMetrics, наприклад. Функція Windows загорнуті функцію член класу, тільки тоді, коли існує явна перевага для цього.

Тому що іноді потрібно зробити рідної викликів функцій Windows, ви повинні мати доступ до мови Windows API документація. Ця документація входить до складу Microsoft Visual c + +. Дві корисні книги є Додаткові Windows, Jeffrey Richter та програмування Windows 95, від Charles Petzold. Обидва опублікувала прес Microsoft ®. Багато хто з цих книг прикладів можна легко перетворити Microsoft Базисні класи. Приклади і додаткова інформація про програмування з бібліотеки класів Microsoft фонду побачити Всередині Visual C++ на David J. Kruglinski, також опублікував Microsoft Press.

Примітка   Огляд того, як працює рамках Microsoft фонду бібліотеки класів, перегляньте за допомогою класи, щоб написати програми для Windows у посібнику Visual c + + програміст. Огляд матеріал більше не знаходиться в Класі бібліотеки посилання.

Index