Класи виводу (контексту пристрою)

Ці класи інкапсуляції різні типи пристроїв контекстах, доступні у Windows.

Більшість таких класів інкапсуляції дескриптор контексту пристрою Windows. Пристрій контексті є Windows об'єкт, що містить відомості про графічні атрибути пристрою, такі як монітор або принтер. Всі графічні дзвінки зроблені через пристрій контексті об'єкт. Додаткові заняття, отриманих від CDC інкапсуляції функціональності спеціалізований пристрій контекст, включаючи підтримку метафайли Windows.

CDC

Базовий клас для пристрою контекстах. Безпосередньо для доступу до всього дисплей і доступ до nondisplay контекстів, таких як принтери.

CPaintDC

Відображення контексту, що використовуються в OnPaint член функції Windows. Автоматично закликає BeginPaint будівництва та EndPaint на знищення.

CClientDC

Відображення контекст для клієнта областях windows. Використовується, наприклад, для малювання у негайну відповідь на події миші.

CWindowDC

Відображення контекст для всієї windows, у тому числі і клієнт і nonclient районах.

CMetaFileDC

Пристрій контекст для метафайли Windows. Метафайл Windows містить послідовність графічних пристроїв інтерфейсу (GDI) команд, які можуть бути відтворені для створення зображення. Дзвінків з функцій-членів CMetaFileDC записані у метафайл.

Пов'язані класи

CPoint

Проводить пар координат (x, y).

CSize

Проводить відстань, відносне розташування або парні значення.

CRect

Проводить координати прямокутні області.

CRgn

Інкапсулює GDI регіон для маніпулювання еліптичні, Прямолінійне або неправильної області в межах вікна. Використовується у поєднанні з методи відсічної в класі CDC.

CRectTracker

Відображає і ручками інтерфейс користувача для змінення розміру та переміщення прямокутних об'єктів.

CColorDialog

Забезпечує стандартні діалогове вікно для вибору кольору.

CFontDialog

Забезпечує стандартні діалогове вікно для вибору шрифту.

CPrintDialog

Забезпечує стандартні діалоговому вікні Друк у файл.

Index