OLE серверів класів

Ці класи використовуються на сервері додатків. Сервер документів отриманих від COleServerDoc , а не CDocument. Зверніть увагу, що оскільки COleServerDoc походить від COleLinkingDoc, сервер документів також можна контейнери, які підтримують зв'язування.

Клас COleServerItem представляє документ або частину документа, який може бути вбудований в інший документ або пов'язані.

COleIPFrameWnd і COleResizeBar підтримку на місці редагування під об'єкт знаходиться в контейнері і COleTemplateServer підтримує створення документа/переглянути пар, тому можна редагувати об'єкти OLE з інших програм.

COleServerDoc

Використовується як базовий клас для документа додаток сервер класи. COleServerDoc об'єкти, створить більшу частину підтримки сервера через взаємодії з COleServerItem об'єктами. Візуальний можливість редагувати здійснюється за допомогою бібліотеки класів перегляду документа/архітектура.

CDocItem

Анотація базового класу, COleClientItem та COleServerItem. Об'єктів класів, отриманих від CDocItem , являють собою частини документів.

COleServerItem

Використовуються для представлення інтерфейсу OLE COleServerDoc елементів. Існує, як правило, один COleServerDoc об'єкт, який представляє вбудованих частини документа. На сервері, який підтримує посилання на елементи документів може бути багато COleServerItem об'єктів, кожен з яких представляє посилання на частину документа.

COleIPFrameWnd

Забезпечує рамки вікна для перегляду, коли сервер документ вже редагується місце.

COleResizeBar

Забезпечує стандартний інтерфейс для зміни розміру на місці. Об'єкти цього класу завжди використовуються в поєднанні з COleIPFrameWnd об'єктами.

COleTemplateServer

Використовується для створення документів, використовуючи в рамках перегляду документа/архітектура. COleTemplateServer об'єкт делегатів більшість його робіт на об'єкт пов'язаний CDocTemplate.

COleException

Виключення від невдачі в OLE обробки. Цей клас використовується контейнери та сервери.

Index