OLE контрольних класах

Це основний класи, які ви будете використовувати при написанні елементи керування OLE. Це модуль керування OLE, клас COleControlModule , як CWinApp класу в застосунку. Кожен модуль реалізує елемента керування OLE; Ці елементи керування представлені на COleControl об'єктів. Ці елементи керування спілкуватися з їх контейнерів, використовуючи CConnectionPoint об'єкти.

CPictureHolder і CFontHolder класи інкапсуляції інтерфейсів COM для зображень і шрифти, в той час, як COlePropertyPage і CPropExchange класи допомогти вам реалізувати сторінки властивостей і завзятість власності для вашого контролю.

COleControlModule

Замінює CWinApp клас для вашого модуль керування OLE. Отримати з COleControlModule класу, до розробки об'єкт модуль керування OLE. Вона забезпечує функцій-членів для ініціалізації OLE керування модуль.

COleControl

Отримати з COleControl клас розробити елемент керування OLE. Отриманих від CWnd, цей клас успадковує всі функціональні можливості Windows вікна об'єкта плюс додаткову функціональність конкретних OLE, таких, як події стрільбі і здатність підтримувати методи і властивості.

CConnectionPoint

CConnectionPoint клас визначає спеціальний тип інтерфейсу, що використовується для з'єднання з іншими об'єктами OLE, називають "точка підключення". Точка підключення реалізує вихідних інтерфейс, який може ініціювати дії на інші об'єкти, такі як, стрільба події і змінити сповіщення.

CPictureHolder

Інкапсулює можливостей є об'єктом зображення Windows і IPicture COM інтерфейсу; використовуються для реалізації малюнок властивість елемента керування OLE.

CFontHolder

Інкапсулює можливостей для об'єкта шрифтів Windows і IFont COM інтерфейсу; використовуються для реалізації запас шрифт властивість елемента керування OLE.

COlePropertyPage

Відображає властивості на OLE контролювати в графічний інтерфейс, подібний до діалогового вікна.

CPropExchange

Підтримує реалізацію власності наполегливість для елементів керування OLE. Аналогічний CDataExchange для діалогових вікон.

CMonikerFile

Займає на прізвисько або рядок представництва, що він може зробити в на прізвисько і пов'язує його синхронно потік, за які прізвисько це ім'я.

CAsyncMonikerFile

Працює подібно до CMonikerFile; Однак, це пов'язує монікер асинхронно потік, за які прізвисько це ім'я.

CDataPathProperty

Реалізує на OLE контролювати власності, які можуть бути завантажені асинхронно.

CCachedDataPathProperty

Реалізує на OLE контролювати власність передано асинхронно і кешування даних у файлі пам'яті.

COleCmdUI

Дозволяє активного документа отримувати команди, що відбуваються в її тару інтерфейс користувача (наприклад, створення файлу, відкритого, друк тощо) і дозволяє контейнер отримувати команди, які відбуваються в інтерфейсі користувача активного документа.

COleSafeArray

Працює з масивами довільного типу і розмірність.

Index