OLE контейнер класи

Ці класи використовуються контейнер додатків. COleLinkingDoc і COleDocument керування колекціями COleClientItem об'єктів. Замість того, щоб ваш клас документа продиктована CDocument, ви будете отримати його з COleLinkingDoc або COleDocument, залежно від того, чи не хочете підтримка для посилання на об'єкти вбудовуються в документ.

Використання об'єкта COleClientItem представляти кожен елемент OLE в документі, що вбудовуються з іншого документа або посилання на інший документ.

COleDocument

Використовується для здійснення складеного документа, а також основні контейнер підтримки. Виконує роль контейнера для класів, отриманих від CDocItem. Цей клас використовується як базовий клас за документами-контейнерами та є базовим класом для COleServerDoc.

COleLinkingDoc

Клас, отриманих від COleDocument , що забезпечує інфраструктуру для зв'язування. Повинні отримати документ класи для додатків контейнер з цього класу, а не з COleDocument Якщо вам потрібна підтримка посилання на вбудовані об'єкти.

CRichEditDoc

Зберігає список елементів клієнт OLE, який контролює форматованого тексту. З CRichEditView і CRichEditCntrItem.

CDocItem

Анотація базового класу, COleClientItem та COleServerItem. Об'єктів класів, отриманих від CDocItem , являють собою частини документів.

COleClientItem

Клас елемент клієнт, який представляє клієнта підключення до вбудованого або зв'язаного елемента OLE. Отримати клієнт елементів з цього класу.

CRichEditCntrItem

Надає клієнтський доступ на об'єкт OLE, який зберігається у керування форматованого тексту, під час використання з CRichEditView і CRichEditDoc.

COleException

Виключення від невдачі в OLE обробки. Цей клас використовується контейнери та сервери.

Index