OLE загальних класів діалогове вікно

Ці класи обробки загальних завдань OLE на виконанні низки стандартних діалогових вікон OLE. Вони також забезпечують узгоджений користувацький інтерфейс для функції OLE.

COleDialog

Використовуються в рамках містить загальні реалізацій для всіх діалогових вікон OLE. Всі діалоговому вікні класи в категорії інтерфейсу користувача отриманих від цього базового класу. COleDialog не можуть бути використані безпосередньо.

COleInsertDialog

Відображає діалоговому вікні Вставка об'єкта, стандартний інтерфейс для вставлення нових OLE зв'язаних або вбудованих об'єктів.

COlePasteSpecialDialog

Відображає Спеціальна вставка діалоговому вікні стандартні користувальницький інтерфейс для реалізації редагувати команди Спеціальне вставлення.

COleLinksDialog

Відображає змінити зв'язки діалоговому вікні стандартні користувальницький інтерфейс для зміни інформації про зв'язані елементи.

COleChangeIconDialog

Відображає діалогове вікно Змінення піктограми, стандартний інтерфейс для зміни, значок, пов'язаних з на OLE вбудований або зв'язаний елемент.

COleConvertDialog

Відображає перетворення діалоговому вікні стандартні користувальницький інтерфейс для перетворення OLE елементи з одного типу на інший.

COlePropertiesDialog

Інкапсулює Windows загальних OLE діалогове вікно Властивості. Діалогові вікна загальних властивостей OLE забезпечити легкий спосіб відображення та змінювати властивості елемент документа OLE у відповідності до стандартів Windows.

COleUpdateDialog

Відображає діалогове вікно оновлення, стандартний інтерфейс для оновлення всіх зв'язків у документі. Діалогове вікно містить індикатором прогресу, щоб вказати, наскільки близько процедуру оновлення до завершення.

COleChangeSourceDialog

Відображає діалоговому вікні Змінити джерело, а стандартний інтерфейс для зміни призначення або джерела зв'язку.

COleBusyDialog

Відображає зайнятий сервер і сервер не відповідає на запити діалогових вікнах, стандартний інтерфейс для обробки закликає до додатків, зайнятий. Як правило, відображається автоматично за здійснення COleMessageFilter.

Index