Класи ODBC

Ці класи працювати з інших додатків рамках класів дати легкий доступ до різних базах даних, для якого доступні драйвери відкрити підключення до бази даних (ODBC).

Програми, які використовуються ODBC баз даних буде мати по крайней мере об'єкт CDatabase та CRecordset об'єкта.

CDatabase

Інкапсулює підключення до джерела даних, через які можуть працювати від джерела даних.

CRecordset

Інкапсулює наборі записів, вибраний із джерела даних. Набори записів увімкнути прокручування з записів, оновлення записів (додавання, редагування та видалення записів), кваліфікаційний відбір з фільтром, сортування виділеного фрагмента, а parameterizing виділення з інформацією, отримані або обчислюється під час виконання.

CRecordView

Забезпечує форми подання безпосередньо підключений до набору записів об'єкта. Діалогове вікно даних обміну (DDX) механізм обмін даними між набір записів і елементів керування Перегляд записів. Як і всі форми подання Перегляд записів на основі ресурс шаблон діалогове вікно. Запис переглядів також підтримує переміщення з записів у наборі записів, оновлення записів і закриття пов'язаного набору записів, закриває Перегляд записів.

CDBException

Виняток, що випливають з невдач у доступ до даних, обробки. Цей клас служить тієї ж мети, як інші класи-винятку в бібліотеки класів, механізм обробки винятків.

CFieldExchange

Постачання Контекстна інформація для підтримки поле запису exchange (RFX), який бірж даних між поля даних члени і члени дані параметр набору записів об'єкта і відповідних стовпців таблиці на джерелі даних. Аналогічно до класу CDataExchange, яка так само використовується для обміну даними діалогове вікно (DDX).

Пов'язані класи

CLongBinary

Інкапсулює дескриптор зберігання для великих двійкових об'єктів (або BLOB-ОБ'ЄКТА), такі як крапковий малюнок. CLongBinary об'єкти, які використовуються для керування об'єктами великих дані зберігаються в таблиці бази даних.

CDBVariant

Дозволяє зберігати значення, не турбуючись про тип даних. CDBVariant відстежує тип даних поточного значення, яке зберігається в Союз.

Index