MFC застосування архітектури класи

Класи в цій категорії сприяти архітектура Рамкової програми. Вони постачання функціональність, спільні для більшості програм. Ви заповнити в рамках додати функціональність певним застосунком. Як правило, ви зробити це продиктована нові класи класи архітектури, то додавання нових членів та/або зміна існуючих функцій члена.

AppWizard створює кілька типів програм, які використовують додатків рамках в різні способи. SDI (єдиний документ інтерфейс) і додатків MDI (декілька документів інтерфейс) використовувати повною частини рамок, називається перегляду документа/архітектури. Інші типи додатків, таких як діалогове вікно-додатків, форми-додатків і DLL, використовуйте лише деякі функції перегляду документа/архітектура.

Перегляду документа/додатки містять один або кілька наборів документів, переглядів і рамка вікна. Шаблон документа об'єкт адвокати класи для кожного набору документів, подання, кадр.

Хоча вам не доведеться використовувати перегляду документа/архітектура в додатку MFC, є ряд переваг для цього. OLE MFC в контейнер і сервера підтримки на основі перегляду документа/архітектура, як підтримка для попереднього перегляду друку та друку.

Всі додатки MFC є принаймні два об'єкти: об'єкт застосування отриманих від CWinAppі свого роду головного вікна об'єкта, отриманих (часто опосередковано) від CWnd. (Частіше за все, у головному вікні походить від CFrameWnd, CMDIFrameWndабо CDialog, які походять від CWnd.)

Застосунки, які використовують архітектури перегляду документа/містять додаткові об'єкти. Основні об'єкти є наступні:

Перегляду документа/додатків також містять рамка вікна (походить від CFrameWnd) та документа шаблони (походить від CDocTemplate).

Index