Документ класи

Об'єкти клас документ, створений шаблон документа об'єкти, керування даними програми. Клас буде отримати документів з однією з цих класів.

Документ об'єкти клас взаємодіяти з подання об'єктів. Перегляд об'єктів представляють клієнтської області вікна, відображення даних у документ і дозволяють користувачам взаємодіяти з ним. Документів і подань створені шаблон документа об'єкта.

CDocument

Базовий клас для застосування конкретних документів. Отримати вашу class(es) документа з CDocument.

COleDocument

Використовується для здійснення складеного документа, а також основні контейнер підтримки. Виконує роль контейнера для класів, отриманих від CDocItem. Цей клас використовується як базовий клас за документами-контейнерами та є базовим класом для COleServerDoc.

COleLinkingDoc

Клас, отриманих від COleDocument , що забезпечує інфраструктуру для зв'язування. Повинні отримати документ класи для додатків контейнер з цього класу, а не з COleDocument Якщо вам потрібна підтримка посилання на вбудовані об'єкти.

CRichEditDoc

Зберігає список елементів клієнт OLE, який контролює форматованого тексту. З CRichEditView і CRichEditCntrItem.

COleServerDoc

Використовується як базовий клас для документа додаток сервер класи. COleServerDoc об'єкти, створить більшу частину підтримки сервера через взаємодії з COleServerItem об'єктами. Візуальний можливість редагувати здійснюється за допомогою бібліотеки класів перегляду документа/архітектура.

Пов'язані класи

Об'єкти клас документа може бути стійкими — іншими словами, вони можуть написати свої державні носії і читати його назад. MFC забезпечує CArchive клас для полегшення передачі даних документа на носії.

CArchive

Співпрацює з CFile об'єктом для здійснення постійного зберігання для об'єктів через серіалізацією (див. CObject::Serialize).

Документи також можуть містити об'єкти OLE. CDocItem є базового класу клієнта та сервера елементи.

CDocItem

Анотація базового класу, COleClientItem та COleServerItem. Об'єктів класів, отриманих від CDocItem , являють собою частини документів.

Index