Діалоговому вікні класи

Клас CDialog і його похідні класи інкапсуляції функціональності діалоговому вікні. У діалоговому вікні є особливий тип вікна, CDialog походить від CWnd. Отримати ваші класи діалогове вікно з CDialog або скористайтеся одним із загальних класів діалогове вікно для стандартних діалогових вікнах, таких як відкриття або збереження файлу, друк, Вибір шрифту або колір, ініціює операцію пошуку й заміни або різні операції, пов'язані з OLE.

CDialog

Базовий клас для всіх діалогових вікон — модальних і немодальною.

CDataExchange

Постачання обміну та перевірки даних для діалогових вікон.

Загальні діалогів

Ці класи діалоговому вікні інкапсуляції Windows загальних діалогових вікнах. Вони забезпечують легкий у використанні реалізації складних діалогових вікон.

CCommonDialog

Це базовий клас для всіх загальних діалогових вікон.

CFileDialog

Забезпечує стандартні діалоговому вікні для відкриття або збереження файлу.

CColorDialog

Забезпечує стандартні діалогове вікно для вибору кольору.

CFontDialog

Забезпечує стандартні діалогове вікно для вибору шрифту.

CFindReplaceDialog

Надає діалогове вікно стандартні операції пошуку й заміни.

CPrintDialog

Забезпечує стандартні діалоговому вікні Друк у файл.

CPageSetupDialog

Інкапсулює послуги, що надаються діалогового Windows загальні параметри сторінки з додатковою підтримкою для налаштування і зміни полів друку.

OLE: Загальні діалогів

OLE додає кілька загальних діалогових вікнах Windows. Ці класи інкапсуляції OLE загальних діалогових вікнах.

COleDialog

Використовуються в рамках містить загальні реалізацій для всіх діалогових вікон OLE. Всі діалоговому вікні класи в категорії інтерфейсу користувача отриманих від цього базового класу. COleDialog не можуть бути використані безпосередньо.

COleInsertDialog

Відображає діалоговому вікні Вставка об'єкта, стандартний інтерфейс для вставлення нових OLE зв'язаних або вбудованих об'єктів.

COlePasteSpecialDialog

Відображає Спеціальна вставка діалоговому вікні стандартні користувальницький інтерфейс для реалізації редагувати команди Спеціальне вставлення.

COleLinksDialog

Відображає змінити зв'язки діалоговому вікні стандартні користувальницький інтерфейс для зміни інформації про зв'язані елементи.

COleChangeIconDialog

Відображає діалогове вікно Змінення піктограми, стандартний інтерфейс для зміни, значок, пов'язаних з на OLE вбудований або зв'язаний елемент.

COleConvertDialog

Відображає перетворення діалоговому вікні стандартні користувальницький інтерфейс для перетворення OLE елементи з одного типу на інший.

COlePropertiesDialog

Інкапсулює Windows загальних OLE діалогове вікно Властивості. Діалогові вікна загальних властивостей OLE забезпечити легкий спосіб відображення та змінювати властивості елемент документа OLE у відповідності до стандартів Windows.

COleUpdateDialog

Відображає діалогове вікно оновлення, стандартний інтерфейс для оновлення всіх зв'язків у документі. Діалогове вікно містить індикатором прогресу, щоб вказати, наскільки близько процедуру оновлення до завершення.

COleChangeSourceDialog

Відображає діалоговому вікні Змінити джерело, а стандартний інтерфейс для зміни призначення або джерела зв'язку.

COleBusyDialog

Відображає зайнятий сервер і сервер не відповідає на запити діалогових вікнах, стандартний інтерфейс для обробки закликає до додатків, зайнятий. Як правило, відображається автоматично за здійснення COleMessageFilter.

Класи аркуша властивостей

Класи аркуш властивостей дозволити додаткам використовувати вікна властивостей, також відомий як "із вкладками діалоги." Вікна властивостей є ефективним способом, щоб організувати велику кількість елементів в одному діалоговому вікні.

CPropertyPage

Забезпечує окремі сторінки в межах аркуша властивостей. Отримати класі з CPropertyPage для кожної сторінки, щоб додати до вашого аркуша властивостей.

CPropertySheet

Забезпечує рамки для декількох сторінки властивостей. Отримати ваш клас аркуш властивостей з CPropertySheet швидко реалізувати ваші вікна властивостей.

COlePropertyPage

Відображає властивості на OLE контролювати в графічний інтерфейс, подібний до діалогового вікна.

Пов'язані класи

Ці класи не діалогових вікон як такого, але вони використовувати діалоговому вікні шаблони і так багато поведінки діалогових вікон.

CDialogBar

Контроль Бар, що базується в діалоговому вікні шаблон.

CFormView

Перегляд прокручування, макет якого визначається в діалоговому вікні шаблон. Отримати класі з CFormView реалізувати інтерфейс користувача на основі діалоговому вікні шаблон.

CDaoRecordView

Забезпечує форми подання безпосередньо підключений до об'єкта доступу до даних (DAO) набору записів об'єкта. Як і всі форми переглядів CDaoRecordView базується в діалоговому вікні шаблон.

CRecordView

Забезпечує форми подання безпосередньо підключений до набору записів об'єкта відкрити підключення до бази даних (ODBC). Як і всі форми переглядів CRecordView базується в діалоговому вікні шаблон.

CPrintInfo

Структури, що містить інформацію про роботу друку або попереднього перегляду. Використовується друку архітектура CView.

Index