Контроль Бар класи

Регулятор тактів прив'язані до рамки вікна. Вони містять кнопки, статус області або діалогове вікно шаблон. Вільно плаваючого контроль бари, також званий інструмент палітр, здійснюється шляхом їх приєднання до CMiniFrameWnd об'єкта.

Рамках регулятор тактів

Ці барів контролю є невід'ємною частиною MFC рамки. Вони є зручним у використанні та більш потужним, ніж Windows управління барів, тому що вони ви інтегрована з рамками. Більшість MFC програми використовують ці панелі керування, а не на панелі керування Windows.

CControlBar

Базовий клас для MFC контроль бари, перераховані в цьому розділі. Контроль Бар є вікна, вирівняні за краєм рамки вікна. Панель керування містить або HWND-на основі дитини елементи керування або не на основі є HWND, таких як кнопки панелі інструментів.

CToolBar

Панель інструментів керування windows, які містять точковий рисунок кнопки не на основі є HWND. Більшість програм MFC використовувати цей клас, а не CToolBarCtrl.

CStatusBar

Базовий клас для рядка стану керування windows. Більшість програм MFC використовувати цей клас, а не CStatusBarCtrl.

CDialogBar

Контроль Бар, що базується в діалоговому вікні шаблон.

Регулятор тактів Windows

Ці барів контролю є тонким обгортки для відповідні елементи керування Windows. Оскільки вони не інтегровані з рамками, важче вони використовувати, ніж контроль бари, перерахованих вище. Більшість програм MFC використовувати контроль бари, перераховані вище.

CStatusBarCtrl

Горизонтальна вікно, зазвичай ділиться на дві частини, в якому програми відображають відомості про стан.

CToolBarCtrl

Забезпечує функціональність загальні керування панелі інструментів Windows.

Пов'язані класи

CToolTipCtrl

Маленьке спливаюче вікно, яка відображає один рядок тексту, що описують призначення на інструменті на застосунок.

CDockState

Обробляє постійного зберігання з док-дані стану на панелі керування.

Index