Клас бібліотеки посилання

Клас бібліотеки посилання охоплює класи, глобальні функції, глобальні змінні і макроси, які складають до Microsoft® фонд бібліотеки класів, Версія 6.0. Клас ієрархічної діаграми деталі бібліотеки класів, відносини клас.

Огляд бібліотеки клас список класів у корисні категорії. Використовувати ці списки, щоб допомогти знайти клас, який містить функціональність, ти зацікавити Visual c + + програміст керівництво пояснює, як використовувати програму для Microsoft Windows NT ®,® Microsoft Windows 95 та інші платформи Win32 ®, бібліотеки класів. Практичні приклади і методи поставляється в навчання в візуальних C+ + / MFC навчання.

Інша частина Класу бібліотеки посилання складається з алфавітний список класів і MFC макроси та Globals розділ, який пояснює глобальні функції, глобальні змінні і макроси, які використовуються з бібліотеки класів.

Окремі ієрархія діаграм, входить до складу кожного класу є корисними для розміщення базових класів. Клас бібліотеки посилання зазвичай не описує успадкував методи успадкували оператори та змінені віртуальні методи. Інформацію про ці функції зверніться до базових класів в ієрархії діаграми.

У розділі алфавітний список кожного класу опис включає в себе член резюме за категоріями, після чого алфавітному листинги функцій-членів, перевантажена операторів і члени дані.

Члени Public чи protected класу описані тільки тоді, коли вони зазвичай використовуються в прикладних програм або отриманих класів. Іноді приватний перераховані тому, що вони скасувати державні або захищеного члена базового класу. Переглянути файли заголовків клас повний список членів класу.

Деякі структури мови, визначених Windows є настільки широко застосовуватися, що їх описи мати була відтворена повністю в розділі після алфавітному посилання.

Зверніть увагу, що "Див. також" розділи ставляться до функції Win32 API на випереджаючи їх з оператором сферу роздільну здатність (:), наприклад, :: EqualRect. Більш докладну інформацію про ці функції можна знайти в документації до Win32 SDK.

Index