CDocument

CDocument клас забезпечує базові можливості для користувача документа класів. Документ представляє одиниці даних, які користувач зазвичай відкривається з "відкрити файл" та збереження команди збереження файлу.

CDocument підтримує стандартні операції, такі як створення документів, завантажуючи його і його збереження. Рамках маніпулює документів за допомогою інтерфейсу, який визначається CDocument.

Додаток може підтримувати більш, ніж одного типу документів; Наприклад, додаток може підтримувати, електронних таблиць та текстових документів. Кожен тип документа має шаблон пов'язаних документів; Шаблон документа визначає, які ресурси (наприклад, меню, значок або прискорювач таблиці) використовуються для цього типу документа. Кожний документ містить вказівник на його зв'язаний об'єкт CDocTemplate.

Користувачам взаємодіяти з документом через CView об'єктів, пов'язаних з нею. Подання Візуалізує зображення документа у вікні кадру і обробляє введення користувача як операції з документом. Документ може мати кілька подань, пов'язаних з нею. Коли користувач відкриває вікно документа, рамках створюється думка і вкладає його до документа. Шаблон документа визначає, який тип подання та рамки вікон, які використовуються для відображення кожного виду документів.

Документи є частиною стандарту в рамках команда маршрутизації і отже отримувати команди з компонентів стандартний інтерфейс користувача (наприклад, збереження файлу пункт меню). Документ отримує команди, які направлені на активне подання. Якщо документ не обробки даної команди, передається команда шаблон документа, який керує його.

Під час змінення даних у документі, кожен з її переглядів має відображати ці зміни. CDocument надає UpdateAllViews член функція для вас повідомити переглядів таких змін, так що погляди можна Перефарбувати себе як необхідно. Рамках також пропонує користувачеві зберегти змінений файл перед закриттям.

Здійснити документи в типове застосування, ви повинні зробити наступне:

CDocument підтримує надсилання документа за допомогою пошти, якщо пошти підтримки (MAPI). Перегляньте в статті MAPI теми і Підтримку MAPI у MFC в Visual C++ програміста керівництво.

Більш докладну інформацію про CDocumentбачити серіалізацією (об'єкт наполегливість), Перегляду документа/архітектура теми, і Перегляду документа/створення в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxwin.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразкиnbsp; MFC зразок ЗДРАВСТВУЙТЕ | MFCSample MDIBIND | MFC зразок MDIDOCVW | MFC зразок SNAPVW | MFC Sample NPP

Дивіться також CCmdTarget, CView, CDocTemplate

Index