CDocTemplate::CDocTemplate

CDocTemplate (UINT nIDResource, CRuntimeClass * pDocClass, CRuntimeClass * pFrameClass, CRuntimeClass * pViewClass );

Параметри

nIDResource

Задає Ідентифікатор ресурсів, які використовуються з тип документа. Це може включати меню, піктограми, таблиці прискорювача і рядок ресурси.

Рядок ресурсу складається з до семи підрядка розділених символ '\n' ('\n' характер потрібен як місце, якщо підрядок входить не Однак, заднього '\n' символи не є необхідними); Ці підрядка описати тип документа. Інформацію про на підрядка перегляньте GetDocString. Цей рядок ресурс знаходиться в файл ресурсів програми. Наприклад:

/ / MYCALC.RC
STRI&NGTABLE PRELOAD DISCARDABLE
ПОЧАТИ
 nbsp;  IDR_SHEETTYPE "\nSheet\nWorksheet\nWorksheets (*.myc)\n.myc\n MyCalcSheet\nMyCalc аркуша"
КІНЕЦЬ

Зверніть увагу, що рядок, що починається з '\n' символу; Це тому, що перший підрядок не використовується для MDI додатків і тому не включені. Ви можете редагувати цей рядок за допомогою редактора рядок; цілий рядок, що з'являється як елемент у редакторі рядок не як сім окремих записів.

Щоб отримати додаткові відомості про ці типи ресурсів див керівництво Visual C++ користувача.

pDocClass

Пункту до CRuntimeClass об'єкт класу документа. Цей клас є CDocument-класу, які ви визначаєте для представлення ваших документів, отриманих.

pFrameClass

Пункту до CRuntimeClass об'єкт класу вікно кадр. Цей клас може бути CFrameWnd-отриманих клас, або це може бути CFrameWnd себе, якщо ви хочете поведінку за промовчанням для вікна вашої основний кадр.

pViewClass

Пункту до CRuntimeClass об'єкт класу подання. Цей клас є CView-класу, які ви визначаєте для відображення документів, отриманих.

Зауваження

Використовувати цю функцію член, щоб побудувати об'єкт CDocTemplate . Динамічно виділити CDocTemplate об'єкт і передати його CWinApp::AddDocTemplate від в InitInstance функцію член класу вашого застосування.

Огляд CDocTemplateЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDocTemplate::GetDocString, CWinApp::AddDocTemplate, CWinApp::InitInstance, CRuntimeClass

Index