CDockState

CDockState є серіалізованной CObject клас, який завантажується, процедура вивантажує або зняття держави один або кілька стикування регулятор тактів стійкі пам'ять (файл), у. Док держави містить розмір і розташування панелі і чи дійсно вона прикріплена. Під час отримання на збережені закріпити держави, CDockState перевіряє бару позиції, і, якщо панель не видно з поточними настройками екрана, CDockState ваги бару позиції, так що це видно. Основна мета CDockState провести всієї держави кількість барів контролю і дозволити цієї держави, щоб зберегти і завантажені або в реєстрі, застосування в.INI файл, або у вигляді як частина вмісту об'єкта CArchive.

Панель може бути будь-який dockable контроль панель інструментів, рядок стану або діалогове вікно бар. CDockState об'єкти написані і читати або з файлу через CArchive об'єкта.

CFrameWnd::GetDockState отримує всі рамка вікна CControlBar об'єктів, інформаційної політики і поміщає його в об'єкт CDockState . Ви можете написати вмісту об'єкта CDockState до зберігання з Serialize або CDockState::SaveState. Якщо пізніше потрібно відновити стан керування барів у вікно кадр, ви можете завантажити держави з Serialize або CDockState::LoadState, а потім застосувати збережений стан до панелі керування вікно кадр за допомогою CFrameWnd::SetDockState.

Докладніше на док-контроль бари, перегляньте статті Контроль Бар теми, панелі інструментів: док і плаваючі, і Рамки вікна розділів в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxadv.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Index