CDialog::OnInitDialog

віртуальний BOOL OnInitDialog ( );

Значення, яке повертається

Визначає, чи програму має встановити фокус вводу до одного з елементів керування в діалоговому вікні. Якщо OnInitDialog повертає ненульовим, Windows встановлює фокус вводу першого елемента керування в діалоговому вікні. Застосунок може повернути 0, тільки якщо вона має явно встановити фокус вводу до одного з елементів керування в діалоговому вікні.

Зауваження

Цей член функція називається у відповідь повідомлення WM_INITDIALOG . Це повідомлення надсилається до діалогового вікна під час Створення, CreateIndirectабо DoModal дзвінки, які відбуваються безпосередньо перед відображається діалогове вікно.

Перевизначити цей член функції, якщо потрібно виконати спеціальну обробку, якщо ініціалізувати діалогове вікно. Змінені версії спочатку зателефонувати базового класу OnInitDialog , але ігнорувати її значення, що повертається. Ви зазвичай буде повернути TRUE від змінених член функції.

Windows дзвінки OnInitDialog функція через процедуру стандартний глобальної діалогового поширені на всі діалогові вікна Microsoft фонду бібліотеки класів, а не через вашу карту повідомлення так вам не потрібна запис повідомлення карта для цієї функції-члени.

Огляд CDialogЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDialog::Create, CDialog::CreateIndirect, WM_INITDIALOG

Index