CDialog::InitModalIndirect

BOOL InitModalIndirect (LPCDLGTEMPLATE lpDialogTemplate, CWnd * pParentWnd = NULL);

BOOL InitModalIndirect (HGLOBAL hDialogTemplate, CWnd * pParentWnd = NULL);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо об'єкт діалогове вікно було створено і ініціалізовано успішно; в іншому випадку 0.

Параметри

lpDialogTemplate

Пункту до пам'яті, що містить діалоговому вікні шаблон, який використовується для створення діалогового вікна. Цей шаблон є у вигляді на DLGTEMPLATE структура і управління інформацією. Для отримання додаткової інформації про цю структуру зверніться до документації Win32 SDK.

hDialogTemplate

Містить дескриптор глобальної пам'яті, що містить діалоговому вікні шаблон. Цей шаблон є у вигляді DLGTEMPLATE структури та даних для кожного елемента керування в діалоговому вікні.

pParentWnd

Пункту до батьків або власник вікна об'єкта (тип CWnd) до якої належить об'єкт діалогове вікно. Якщо це значення NULL, вікно батьківський об'єкт діалогове вікно встановлено головне вікно програми.

Зауваження

Цю функцію член, щоб ініціалізувати модальне діалогове вікно об'єкт, за допомогою діалогового вікна-шаблон, який ви побудувати в пам'яті.

Створити модальне діалогове вікно побічно, спочатку виділити глобальний блоку пам'яті і заповнити її діалоговому вікні шаблон. Потім викликати порожній CDialog Конструктор побудувати діалоговому вікні об'єкта. Далі, телефонуйте InitModalIndirect зберігати ваш ручку, щоб у пам'яті діалогового шаблон. Діалогове вікно Windows створюється і пізніше, відображається, коли DoModal член функція називається.

Огляд CDialogЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp; :: DialogBoxIndirect, CDialog::DoModal, CWnd::DestroyWindow, CDialog::CDialog

Index