CDialog::DoModal

віртуальний Int DoModal ( );

Значення, яке повертається

Int значення, яке визначає значення параметра nResult , який був прийнятий до функцію член CDialog::EndDialog , яка використовується, щоб закрити діалогове вікно. Значення, що повертається, – 1, якщо функції не вдалося створити діалогове вікно або IDABORT якщо деякі інші помилка.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена посилатися модальне діалогове вікно і повернутися в результаті діалогового вікна, коли зроблено. Ця функція-член ручками всі взаємодії з користувачем, а діалогове вікно є активним. Це те, що робить діалоговому вікні модальних; користувач не може взаємодіяти з іншими вікнами, поки не буде закрито діалогове вікно.

Якщо натиснути одну з pushbuttons, у діалоговому вікні, наприклад, "ОК" або "Скасувати", повідомлення обробника член функції, такі як OnOK або OnCancel, називається спроби закрити діалогове вікно. За замовчуванням OnOK член функція перевірки та оновлення даних діалоговому вікні і закрити діалогове вікно з результатом IDOK, а функцію член OnCancel за замовчуванням буде закрито діалогове вікно з результатом IDCANCEL без перевірки або оновлення даних діалогового вікна. Ви можете змінити ці повідомлення обробника функції змінити свою поведінку.

Примітка PreTranslateMessage називається для обробки повідомлення поле модальне діалогове вікно.

Огляд CDialogЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp; :: DialogBox, CWnd::IsDialogMessage

Index