CDialog::Create

BOOL Створити ( LPCTSTR lpszTemplateName, CWnd * pParentWnd = NULL );

BOOL Створити ( UINT nIDTemplate, CWnd * pParentWnd = NULL );

Значення, яке повертається

Обидві форми повернення ненульовим, якщо в діалоговому вікні створення і ініціалізації були успішними; в іншому випадку 0.

Параметри

lpszTemplateName

Містить нульовим закінченням, що це ім'я діалоговому вікні шаблон ресурсу.

pParentWnd

Пункту до батьківського вікна об'єкта (тип CWnd) до якої належить об'єкт діалогове вікно. Якщо це значення NULL, вікно батьківський об'єкт діалогове вікно встановлено головне вікно програми.

nIDTemplate

Містить Ідентифікаційний номер ресурсу діалоговому вікні шаблон.

Зауваження

Телефонуйте Створити , щоб створити немодальною діалогове вікно за допомогою діалогового вікна-шаблон від ресурс. Можна поставити виклик на Створення всередині Конструктор або назвати його після того, як конструктор виклику.

Дві форми Створити член функції надаються для доступу до ресурсу шаблон діалоговому вікні ім'я шаблону або шаблонів Ідентифікаційний номер (наприклад, IDD_DIALOG1).

Для форми передати вказівник на вікно батьківського об'єкта. Якщо pParentWnd має значення NULL, діалогове вікно буде створено з його батьків або власник вікно для головне вікно програми.

Створити член функція повертає відразу після того, як вона створює діалогового вікна.

Використання WS_VISIBLE стиль у діалоговому вікні шаблон, якщо діалогове вікно має з'явитися під час вікна батьків. В іншому випадку, ви повинні викликати ShowWindow. Для подальшого діалоговому вікні стилів і їх застосування, побачити на DLGTEMPLATE структури Win32 SDK документації і Вікно стилі в Класі бібліотеки посилання.

Функція CWnd::DestroyWindow використовується для знищити діалогове вікно, створений за допомогою функції Створення.

Огляд CDialogЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDialog::CDialog, CWnd::DestroyWindow, CDialog::InitModalIndirect, CDialog::DoModal, :: CreateDialog

Index