CDC

CDC клас визначає клас пристрою контексті об'єктів. CDC об'єкта надає член функції для роботи з контексту пристрою, таких як монітор або принтер, а також членів для роботи з відображення контекст, пов'язаний із клієнтської області вікна.

Зробити всі малювання через член функції CDC об'єкта. Клас забезпечує функцій-членів для пристрою контексті операцій, робота з інструментами, придатний тип графіка пристрою інтерфейсу (GDI) об'єкта відбір, малювання та роботи з кольору та палітри. Вона також забезпечує функцій-членів для отримання та встановлення малювання атрибути, зіставлення, робота з проекції, робота з вікна мірою, перетворення координат, робота з регіонів, обрізання, малювання ліній і прості фігури, еліпсів і багатокутників. Член функції надаються також для оформлення тексту, роботи зі шрифтами, за допомогою принтера вислизає, прокручування та тривалість метафайли.

Використовувати об'єкт CDC , побудувати його а потім викликати його функцій-членів, що паралельно Windows функцій, що використовують пристрій контекстах.

Примітка   Під Windows 95 всі екранних координатах обмежені 16 біт. Таким чином, є int передається функція член CDC повинне лежати в діапазоні –32768 до 32767, яке.

Для використання Microsoft фонду клас бібліотека надає кілька класів, отриманих від CDC . CPaintDC інкапсулює дзвінки в BeginPaint і EndPaint. CClientDC керує відображення контекст, пов'язаний з області вікна клієнта. CWindowDC керує відображення контекст, пов'язаний з вікно повністю, включаючи її кадру та елементи керування. CMetaFileDC associates контексту пристрою з метафайл.

CDC містить два пристрої контекстах, m_hDC і m_hAttribDC, які, на створення об'єкта CDC , відносяться на тому самому пристрої. CDC направляє вивід GDI дзвінки на m_hDC , і більшість атрибутів GDI дзвінки на m_hAttribDC. (Приклад, атрибуту дзвінка є GetTextColor, а SetTextColor на вихідний дзвінок).

Наприклад, рамках використовує контекстах цих двох пристрій реалізувати об'єкта CMetaFileDC , який буде виводу метафайл під час читання атрибутів з фізичного пристрою. Попередній перегляд реалізовані в рамках Аналогічним чином. Можна також використовувати два пристрої контекстах Аналогічним чином у вашому коді певним застосунком.

Є моменти, коли вам може знадобитися текст метричних інформацію від і m_hDC і m_hAttribDC пристрої контекстах. Ці пари функції надають таку можливість:

Використовує m_hAttribDC Використовує m_hDC
GetTextExtent GetOutputTextExtent
GetTabbedTextExtent GetOutputTabbedTextExtent
GetTextMetrics GetOutputTextMetrics
GetCharWidth GetOutputCharWidth

Докладніше на CDC, перегляньте Пристрою контекстах в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxwin.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CPaintDC, CWindowDC, CClientDC, CMetaFileDC

Index