CDC::TabbedTextOut

віртуальний CSize TabbedTextOut ( int x, int y, LPCTSTR lpszString, int nCount, int nTabPositions, LPINT lpnTabStopPositions, int nTabOrigin );

CSize T&abbedTextOut (int x, int yконстанта CStringamp;вул, int nTabPositionsLPINTlpnTabStopPositions, int nTabOrigin );

Значення, яке повертається

Розміри рядок (в логічних одиницях) як CSize об'єкт.

Параметри

x

Визначає логічні x координати відправною точкою рядок.

y

Указує логічну у координатою відправною точкою рядок.

lpszString

Пункту до символів для малювання. Ви можете передати або вказівник на цілий ряд символів або об'єкт CString для цього параметра.

nCount

Визначає кількість знаків в рядку. Якщо nCount – 1, розраховується довжина.

nTabPositions

Визначає кількість значень у масив позиції табуляції.

lpnTabStopPositions

Вказує на масив, що містить (в логічних одиницях), позиції табуляції. Позиції табуляції повинні бути відсортовані за зростанням; найменше значення x має бути першим елементом масиву.

nTabOrigin

Визначає x координати розташування з якого вкладки розширюються (в логічних одиницях).

вул

 CString об'єкт, що містить указаних символів.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена писати рядку знаків у вказаному розташуванні, розширення вкладок до значень, вказаних в масиві позиції табуляції. Текст, написаний у вибраному шрифті. Якщо nTabPositions 0 і lpnTabStopPositions є NULL, вкладки розширюються вісім разів середня характер шириною.

Якщо nTabPositions 1, позиції табуляції розділені на відстані, визначені на перший значення в масиві lpnTabStopPositions . Якщо lpnTabStopPositions масив містить більш ніж одне значення, позицію табуляції встановлюється для кожного значення в масиві, до номер, вказаний на nTabPositions. NTabOrigin параметр дозволяє програмі виклику функції TabbedTextOut декілька разів на одній лінії. Якщо застосунок викликає функцію кілька разів з nTabOrigin встановити ж значення кожного разу, функція розширює всі вкладки по відношенню до положення, вказані на nTabOrigin.

За промовчанням поточної позиції не використовуються або Оновлено за допомогою функції. Якщо іншому додатку потрібен для оновлення поточної позиції, коли вона викликає функцію, застосування може викликати функцію член SetTextAlign з nFlags для TA_UPDATECP. Коли встановлено цю позначку, Windows ігнорує параметри x та y на наступні дзвінки на TabbedTextOut, замість використання поточного положення.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::GetTabbedTextExtent, CDC::SetTextAlign, CDC::TextOut, CDC::SetTextColor, :: TabbedTextOut, CSize

Index