CDC::SetViewportOrg

віртуальний CPoint SetViewportOrg ( int x, int y );

віртуальнийCPointSetViewportOrg (пункт,пункт);

Значення, яке повертається

Попередній походження проекції (у пристрій координат) як CPoint об'єкт.

Параметри

x

Визначає x координати (у пристрій одиниць) походження проекції. Значення має бути в діапазоні від пристрою система координат.

y

Визначає у координатою (у пристрій одиниць) походження проекції. Значення має бути в діапазоні від пристрою система координат.

точка

Визначає походження проекції. Значення має бути в діапазоні від пристрою системи координат. Ви можете передати або ТОЧКИ структури або CPoint об'єкт для цього параметра.

Зауваження

Зазначення походження проекції з контекстне пристрою. Проекції, разом з вікна пристрій контекст визначає, як GDI карти точок у логічної системи координат до точки в системі координат фактичного пристрою. Іншими словами, вони визначають, як GDI перетворення логічного координати на пристрій координати.

Походження проекції позначає точки в системі координат пристрій, до якого GDI карти вікно походження, точка в логічних системи координат визначений SetWindowOrg функції члена. GDI карти інших точках за той же процес, який потрібно зіставити походження вікно перегляду походження. Наприклад, усі точки коло навколо точки початку координат вікно буде в коло навколо точки початку координат до проекції. Аналогічним чином, усі точки лінії, що проходить через початок координат вікно буде в лінія, що проходить через початок координат проекції.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDC::SetWindowOrg, CPoint, точка, CDC::GetViewportOrg

Index