CDC::SetTextJustification

Int SetTextJustification ( int nBreakExtra, int nBreakCount );

Значення, яке повертається

Один, якщо функція успішно; в іншому випадку 0.

Параметри

nBreakExtra

Визначає загальну додатковий простір для додавання до рядка тексту (в логічних одиницях). Якщо поточний режим відображення не MM_TEXT, вартість з урахуванням цього параметра перетворюється на поточний режим відображення і округлено до найближчого одиниці пристрою.

nBreakCount

Визначає кількість знаків, розрив у рядку.

Зауваження

Додає простір в рядку, символи кінця. Застосування GetTextMetrics член функції можна використовувати для отримання символ розриву шрифту.

Після SetTextJustification член функція називається, виклик функції висновок тексту (наприклад, TextOut) розподіляє вказаний додатковий простір рівномірно серед вказаної кількості символи кінця. Символ розриву зазвичай пробілу (ASCII 32), але може бути визначена шрифт, як деякі інші символ.

Функція-член GetTextExtent , як правило, використовується з SetTextJustification. GetTextExtent обраховує ширину певного рядка до вирівнювання. Програма може визначити, скільки місця, щоб визначити шляхом віднімання значення в параметрі nBreakExtra повернувся на GetTextExtent з шириною рядка після вирівнювання.

Функція SetTextJustification використовується для вирівнювання рядок, який містить декілька фрагментів у різних шрифтів. У цьому випадку, лінія має бути створено частинах вирівнювання і дати кожному запуску окремо.

Тому що округлення помилки можуть виникнути під час вирівнювання, система зберігає працює помилку термін, який визначає поточного повідомлення про помилку. Під час вирівнювання рядок, який містить кілька працює, GetTextExtent автоматично використовує цей термін помилка, коли він обчислює мірою наступного запуску. Це дозволяє змішатися помилку новий виконати функцію висновок тексту.

Після кожного рядка були вирівнювання, цей термін Помилка повинна знято запобігти в наступному рядку. Термін може бути очищеним, зателефонувавши SetTextJustification з nBreakExtra значення 0.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::GetMapMode, CDC::GetTextExtent, CDC::GetTextMetrics, CDC::SetMapMode, CDC::TextOut, :: SetTextJustification

Index