CDC::SetTextAlign

UINT SetTextAlign ( UINT nFlags );

Значення, яке повертається

Попередній вирівнювання тексту параметр, у разі успіху. Низька порядку байт містить параметр Горизонтальна та вищого порядку байт містить параметр "Вертикальний"; в іншому випадку 0.

Параметри

nFlags

Визначає вирівнювання тексту позначки. Прапори вказати взаємозв'язок між точки і прямокутник, який оцінки текст. Справа може бути поточного положення або координати, визначені функції висновок тексту. Прямокутником, що оцінки тексту визначається клітинки суміжного знака в текстовому рядку. NFlags параметр може бути один або декілька прапорів зі списку. Вибрати тільки один прапор з кожної категорії. Перша Категорія впливає на вирівнювання тексту у напрямку осі x:

Зауваження

Встановлює вирівнювання тексту прапори.

TextOut і ExtTextOut функції члена використовувати ці прапори позиціонування рядок тексту в дисплея або пристрої. Прапори вказати взаємозв'язок між певної точки і прямокутник, який оцінки текст. Координати цього моменту передаються як параметри до член функція TextOut . Прямокутником, що оцінки текст формується суміжного знака клітинки в рядку тексту.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::ExtTextOut, CDC::GetTextAlign, CDC::TabbedTextOut, CDC::TextOut, :: SetTextAlign

Index