CDC::SetStretchBltMode

Int SetStretchBltMode ( int nStretchMode );

Значення, яке повертається

Попередній режим розтягування. Це може бути, STRETCH_ANDSCANS, STRETCH_DELETESCANSабо STRETCH_ORSCANS.

Параметри

nStretchMode

Задає режим розтягування. Це може бути будь-яке з таких значень:

Значення Опис
BLACKONWHITE Виконує логічні та операції, використовуючи значення кольору для ліквідовані та існуючих пікселів. Якщо малюнок за розмірами монохромних бітових, цей режим зберігає чорний пікселів за рахунок коштів білих пікселів.
COLORONCOLOR Видалення пікселів. Цей режим видалення всіх ліквідовані лінії пікселів без намагається зберегти свою інформацію.
ПІВТОН Карти пікселі з на блоки пікселів у призначення прямокутник, прямокутник джерело. Середній колір над пікселів, блок призначення наближається до кольору пікселів джерело.
Після налаштування НАПІВТОНІВ розтягування режим, додаток повинні викликати функцію Win32 :: SetBrushOrgEx встановити походження пензля. Якщо вона не буде виконано, відбувається зміщення пензля.
STRETCH_ANDSCANS Windows 95: так само, як BLACKONWHITE
STRETCH_DELETESCANS Windows 95: так само, як COLORONCOLOR
STRETCH_HALFTONE Windows 95: як НАПІВТОНИ.
STRETCH_ORSCANS Windows 95: так само, як WHITEONBLACK
WHITEONBLACK Виконує булеві або операцію, використовуючи значення кольору для ліквідовані та існуючих пікселів. Якщо малюнок за розмірами монохромних бітових, цей режим зберігає білих пікселів за рахунок коштів чорні пікселі.

Зауваження

Встановлює розтягування бітовому режимі для StretchBlt функції члена. Розтягування бітовий режим визначає, як інформація видаляється з крапкові малюнки, які стискаються за допомогою функції.

BLACKONWHITE (STRETCH_ANDSCANS) і WHITEONBLACK (STRETCH_ORSCANS) режими зазвичай використовується для збереження переднього плану пікселів у монохромні растрові зображення. Щоб зберегти колір у кольорові растрові зображення зазвичай використовується режим COLORONCOLOR (STRETCH_DELETESCANS).

НАПІВТОНОВІ режим потребує більше обробки вихідного зображення, ніж інші три режими; Це повільніше, ніж інші, але забезпечує більш високу якість зображення. Також зверніть увагу, що SetBrushOrgEx має бути назване після встановлення НАПІВТОНОВИХ режим, щоб уникнути зміщення пензля.

Додаткові розтягування режими можуть бути доступні залежно від можливостей драйвера пристрою.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::GetStretchBltMode, CDC::StretchBlt, :: SetStretchBltMode

Index