CDC::SetMapMode 

віртуальний Int SetMapMode ( int nMapMode );

Значення, яке повертається

Попередній режим відображення.

Параметри

nMapMode

Задає новий режим відображення. Це може бути одне з таких значень:

MM_A&NISOTROPICnbsp;  Логічні підрозділи перетворюються на довільні одиниць з осей безпідставно масштабується. Налаштування режиму відображення до MM_ANISOTROPIC не змінити настройки поточного вікна або перегляду. Щоб змінити одиниці, положення і масштаб, телефонуйте SetWindowExt і SetViewportExt функції члена.

Зауваження

Встановлює режим відображення. Режим відображення визначає одиниця виміру, що використовуються для перетворення одиниць логічного пристрою одиниць; Вона також визначає орієнтацію пристрою x - та y-axes. GDI використовує режим відображення для перетворення логічної координати координати відповідного пристрою. Режим MM_TEXT дозволяє застосункам працювати у пікселях пристрою, де 1 одиниця дорівнює 1 піксель. Фізичний розмір пікселя варіюється в залежності від пристрою до пристрою.

MM_HIENGLISH, MM_HIMETRIC, MM_LOENGLISH, MM_LOMETRICі MM_TWIPS режими є корисними для додатків, які повинні зробити в одиницях, що фізично значущі (наприклад, дюйми або міліметри). MM_ISOTROPIC режим забезпечує 1: 1 співвідношення, якщо важливо зберегти точну форму зображення. Режим MM_ANISOTROPIC дозволяє на x-y координат та бути скоригована самостійно.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::SetViewportExt, CDC::SetWindowExt, :: SetMapMode

Index