CDC::SetAbortProc 

IntSetAbortProc (зворотного ВИКЛИКУЕКСПОРТ *BOOL(,lpfn) (HDC,int));

Значення, яке повертається

Визначає результат функції SetAbortProc . Деякі з таких значень більш імовірно, ніж інші, але всі можливі.

Параметри

lpfn

Вказівник на функцію abort встановити як припинення процедура. Додаткову інформацію про функцію зворотного виклику див Функції зворотного виклику для CDC::SetAbortProc.

Зауваження

Встановлює порядок припинення завдання друку.

Якщо застосунок, щоб дозволити завдання друку скасована під час виставлення в чергу, його необхідно встановити функцію abort, перш ніж завдання друку почав з StartDoc функції члена. Диспетчер друку викликає функцію abort під час виставлення в чергу, щоб дозволити застосунку, щоб скасувати завдання друку або обробити умови out з місця на диску. Якщо немає функцію abort, завдання друку буде провал, якщо на диску достатньо простору для виставлення в чергу.

Зауважте, що функції Microsoft Visual c + + спростити створення функції зворотного виклику, які пройшли до SetAbortProc. Адреса EnumObjects функції члена — це вказівник на функції, експортовані з __declspec(dllexport) і __stdcall виклику.

Також не потрібно експортувати у файлі визначення модуля вашого застосування заяви ЕКСПОРТУ , ім'я функції. Замість цього можна використовувати функцію службову ЕКСПОРТУВАТИ як у

BOOL Зворотного ВИКЛИКУ ЕКСПОРТ AFunction ( HDC, int );

щоб викликати компілятор випромінювати запис належного експорту для експортування на ім'я без згладжування. Це працює для більшості потреб. Для деяких спеціальних випадках, наприклад, Експорт функція порядкові або накладення експорту як і раніше потрібно використовувати інструкцію ЕКСПОРТ у файлі визначення модуля.

Зворотного виклику реєстрації інтерфейсів, тепер Типозбережна (ви повинні пройти у функції вказівника, який вказує на правильний вид функції для певних зворотного виклику).

Також зверніть увагу, що всі функції зворотного виклику повинні пастку Microsoft фонду винятки для повернення до Windows, оскільки винятків не може бути викинутий через межі зворотного виклику. Щоб отримати додаткові відомості про винятки, перегляньте статтю - Винятки в Visual C++ програміста керівництво.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Index