CDC::SelectClipRg&nnbsp;

віртуальний Int SelectClipRgn ( CRgn * pRgn );

Int SelectClipRgn ( CRgn * pRgn, int nMode );

Значення, яке повертається

Тип регіону. Це може бути будь-яке з таких значень:

Параметри

pRgn

Визначає область вибору.

nMode

Визначає операції буде виконуватися. Він повинен мати одне з таких значень:

Зауваження

Вибір даного регіону як поточної області відсікання для контексту пристрою. Використовується тільки копію вибраного регіону. Самому регіоні можна вибрати будь-яку кількість інших контекстах пристрою, або його можна видалити.

Функція припускає, що координати для даного регіону зазначених у пристрій одиниць. Деякі пристрої принтер підтримує текст виводу роздільною здатністю, ніж графічного виводу для того, щоб зберегти точність, необхідно висловити текст метрики. Ці пристрої доповідь пристрій одиниць в більш високою роздільною здатністю, в одиницях, що текст. Ці пристрої потім масштаб координати для графічних, так що кілька повідомляється, пристрій одиниць карта тільки 1 графіки підрозділу. Ви повинні завжди викликати функцію SelectClipRgn , в одиницях тексту.

Додатків, які повинні взяти масштабування графічних об'єктів у GDI, можна використовувати GETSCALINGFACTOR принтер бігти, для визначення масштабний коефіцієнт. Цей фактор масштабування впливає відсікання. Якщо область використовується для кліпу графіки, GDI ділить координати на масштабний коефіцієнт. Якщо кліп тексту використовується регіон, GDI робить не масштабування налаштування. Масштабний коефіцієнт 1 викликає координати, повинен бути розділений на 2; масштабний коефіцієнт 2 викликає координати поділяється на 4; і так далі.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::GetClipBox, CDC::Escape, CRgn :: SelectClipRgn

Index