CDC::MaskBlt

BOOL M&askBlt ( int x, int y, int nWidth, int nHeight, CDC * pSrcDC, int xSrc, int ySrc, CBitmapamp; maskBitmap, Int xMask, Int yMask, DWORD dwRop );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0.

Параметри

x

Визначає логічні x координати верхній лівий кут прямокутника призначення.

y

Указує логічну у координатою верхній лівий кут прямокутника призначення.

nWidth

Визначає ширину, в логічних одиницях, призначення прямокутник і вихідного растрового зображення.

nHeight

Визначає висоту, в логічних одиницях, призначення прямокутник і вихідного растрового зображення.

pSrcDC

Визначає пристрій контекст, з якого малюнка є для копіювання. Вона повинна бути нуля, якщо параметр dwRop визначає растрових операцію, яка не має джерела.

xSrc

Визначає логічні x координати у верхньому лівому куті вихідного растрового зображення.

ySrc

Указує логічну у координатою верхньому лівому куті вихідного растрового зображення.

maskBitmap

Визначає маска монохромні растрові, у поєднанні з колір малюнка в контексті вихідний пристрій.

xMask

Визначає зсув горизонтальних пікселів для бітових маску, вказаний параметр maskBitmap.

yMask

Визначає вертикальний зсув для бітових маску, вказаний параметр maskBitmap.

dwRop

Визначає переднього плану і тла структурного растрових операції коди, які використовуються для керування поєднання вихідне та кінцеве розташування даних. Код операції растрових тло зберігається в високий байт високий слово це значення; код операції растрових переднього плану зберігається в низьких байт високий слово це значення; низький слово це значення ігнорується і повинні бути нульовим. Макрос MAKEROP4 створює такі комбінації переднього плану і тла растрових операції кодів. Див зауваження для обговорення з переднього плану та тла в контексті цієї функції. Перегляньте список поширених растрових операції коди Функція BitBlt член.

Зауваження

Поєднує в собі дані кольору для вихідного та кінцевого зображення, використання даного маску і растрових операцій. Значення 1 у масці, визначених maskBitmap вказує на те, що код операції растрових переднього плану, визначених dwRop слід застосовувати в цьому місці. Значення 0 у масці вказує на те, що код операції растрових фону, визначених dwRop слід застосовувати в цьому місці. Якщо растрових операцій вимагають джерело, маска прямокутника повинен охоплювати джерело прямокутник. Якщо цього не станеться, функція не вдасться. Якщо джерело не вимагають растрових операцій, маска прямокутника повинен охоплювати призначення прямокутник. Якщо цього не станеться, функція не вдасться.

Обертання або нахил трансформації використовується для контексту пристрою джерела, коли ця функція викликається, виникає помилка. Проте дозволяється інші типи трансформування.

Якщо колір формати джерела, візерунок і призначення крапкові малюнки відрізняються, ця функція перетворює візерунок або вихідний формат або обидва, відповідно до призначення формату. Якщо бітових маска монохромні растрові, виникає помилка. Коли Розширений метафайл був записаний, виникає помилка (і функція повертає 0) Якщо вихідний пристрій контекст визначає контекст розширеного метафайлу пристрою. Не всі пристрої підтримують MaskBlt. Заяву слід викликати GetDeviceCaps , щоб визначити, чи пристрій підтримує цю функцію. Якщо немає маски бітових поставляється, ця функція поводить себе як BitBlt, використовуючи код операції растрових переднього плану. Піксель компенсує маска растрові карти до точки (0,0) в контексті вихідного пристрою точковий рисунок. Це корисно для випадків, в яких маска крапковий малюнок містить набір масками; заявку можна легко застосувати одне з них для завдання маски blitting на налаштування піксельної зміщення і розмірів прямокутника, послав до MaskBlt.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::BitBlt, CDC::GetDeviceCaps, CDC::PlgBlt, CDC::StretchBlt, :: MaskBlt

Index