CDC::GrayStri&ngnbsp;

віртуальнийBOOLGrayString (CBrush *pBrush,BOOL(зворотного ВИКЛИКУЕКСПОРТ *lpfnOutput) (LPARAM,HDC,int),LPARAMlpData,intnCount,intx,inty,intnWidth,intnHeight);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо рядок звертається, або 0 або TextOut функції або функції надається в застосунку виводу повертається 0, або недостатньо пам'яті, щоб створити крапковий малюнок пам'яті для затемнення.

Параметри

pBrush

Визначає пензля для dimming (сивого).

lpfnOutput

Визначення процедури екземпляр адреса надається в застосунку зворотний виклик функції, яка буде звернути рядок. Докладніше перегляньте опис Windows OutputFunc функцію зворотного виклику. Якщо цей параметр має значення NULL, система використовує функцію Windows TextOut звернути рядок, і lpData вважається довгий вказівник на рядку символів для друку.

lpData

Визначає далеко вказівник на дані передаються функції виводу. Якщо lpfnOutput має значення NULL, lpData повинна бути довга вказівник на рядок для друку.

nCount

Вказує кількість символів для друку. Якщо цей параметр дорівнює 0, GrayString обчислення довжини рядка, (якщо припустити, що lpData — це вказівник на рядок). Якщо nCount – 1 і функція вказав на lpfnOutput повертає 0, зображення показано, але не активний.

x

Визначає логічні x координати розташування прямокутника, які оточують рядок.

y

Указує логічну у координатою розташування прямокутника, які оточують рядок.

nWidth

Визначає ширину (в логічних одиницях) прямокутник, який оточує рядок. Якщо nWidth 0, GrayString обчислює ширину області, за умови lpData курсор в рядок.

nHeight

Визначає висоту (в логічних одиницях) прямокутник, який оточує рядок. Якщо nHeight 0, GrayString обчислює висота області, за умови lpData курсор в рядок.

Зауваження

Нічиїх сірим (сірий) текст у вказаному місці на написання тексту крапкового малюнка пам'яті, зменшуючи малюнка а потім скопіювати малюнок за розмірами для відображення. Функція зменшує яскравість тексту незалежно від вибраного пензля і фону. Член функція GrayString використовує вибраного шрифту. Режим відображення MM_TEXT , слід вибрати перед використанням цієї функції.

Заявку можна намалювати сірим кольором (затінена) рядки на пристроях, які підтримують суцільний сірий колір без виклику функції членів GrayString . Система кольору COLOR_GRAYTEXT є система суцільний сірий колір використовується для малювання відключений текст. Застосування функцію можна буде викликати GetSysColor Windows для отримання значення кольору з COLOR_GRAYTEXT. Якщо колір відмінне від 0 (чорний), застосування функцію можна буде викликати SetTextColor член встановити колір тексту до значення кольору, а потім звернути рядок безпосередньо. Якщо отримані колір чорний, додаток повинні викликати GrayString для затемнення (сірий) текст.

Якщо lpfnOutput має значення NULL, GDI використовує Windows TextOut функції і lpData вважається далеко курсор на символ для друку. Якщо символи для друку не обробляється TextOut функції члена (наприклад, рядок зберігається як крапковий малюнок), програмі потрібно вказати свої власні функції виводу.

Також зверніть увагу, що всі функції зворотного виклику повинні пастку Microsoft фонду винятки для повернення до Windows, оскільки винятків не може бути викинутий через межі зворотного виклику. Щоб отримати додаткові відомості про винятки, перегляньте статтю - Винятки в Visual C++ програміста керівництво.

Функцію зворотного виклику, які пройшли до GrayString необхідно використовувати __stdcall виклику і повинні бути виведені з __declspec.

Коли рамках в режимі попереднього перегляду, заклик до член функція " GrayString " перекладається TextOut дзвінка і зворотного виклику функції не називається.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp; :: GetSysColor, CDC::SetTextColor, CDC::TextOut, :: GrayString

Index