CDC::GetCharABCWidths 

BOOL GetCharABCWidths ( UINT nFirstChar, UINT nLastChar, LPABC lpabc ) константа;

BOOL GetCharABCWidths ( UINT nFirstChar, UINT nLastChar, LPABCFLOAT lpABCF ) константа;

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0.

Параметри

nFirstChar

Визначає перший знак у діапазон символів від поточного шрифту, для яких повертаються ширини символів.

nLastChar

Визначає останнього символу в ряду символів від поточного шрифту, для яких повертаються ширини символів.

lpabc

Пункту до масиву ABC структур, які отримують ширини символів, коли функція повертає. Цей масив має містити щонайменше стільки ABC структур, як символи в діапазону, зазначеного в nFirstChar і nLastChar параметри.

lpABCF

Пункту до надається в застосунку буфера з масивом ABCFLOAT структур отримати ширини символів, коли функція повертає. Ширина, повернутих ця функція є у IEEE форматі з плаваючою комою.

Зауваження

Вилучає ширини послідовних символів у вказаному діапазоні від поточного шрифту TrueType. Ширину повертаються в логічних одиницях. Ця функція успішно лише зі шрифтами TrueType.

TrueType растеризатор надає "ABC" інтервал після виділення певного розміру. "На" інтервал є відстань, що додається до поточної позиції до розміщення гліф. Інтервал "B"-це ширина чорний частиною гліф. "С" інтервал додається до поточної позиції для обліку пробіл праворуч від гліф. Загальна, що розширений ширина дається a + B + C.

Коли член функція GetCharABCWidths отримує негативний "А" або "C" ширини для символів, що символ містить underhangs або свеси.

Щоб перетворити ABC ширини шрифту дизайн одиниць, додаток повинні створити шрифт якого висота (як зазначено в lfHeight член на LOGFONT структури) дорівнює значення, які зберігаються в ntmSizeEM член на NEWTEXTMETRIC структури. (Значення елемента ntmSizeEM можуть бути отримані, зателефонувавши на EnumFontFamilies функція Windows.)

ABC ширини символів за замовчуванням використовуються для символи, які знаходяться поза межами діапазону вибраного шрифту.

Щоб отримати ширини символів в non-TrueType шрифти, слід використовувати програми в GetCharWidth функції члена.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp; :: EnumFontFamilies, CDC::GetCharWidth, :: GetCharABCWidths, :: GetCharABCWidthsFloat, :: GetCharWidthFloat

Index