CDC::FillRect

недійсними FillRect ( LPCRECT lpRect, CBrush * pBrush );

Параметри

lpRect

Пункту до RECT структури, що містить логічне координати прямокутника заповнюється. Ви також можете передати CRect об'єкт для цього параметра.

pBrush

Визначає пензля, що використовується для заливу прямокутник.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена для заповнення даного прямокутник за допомогою вказаного пензля. Функція заповнює повний прямокутник, лівий та верхній кордону, в тому числі, але не заповнював право і нижня межі.

Потреб пензля або створення за допомогою член CBrush функції, CreateHatchBrush, CreatePatternBrushі CreateSolidBrush, або отримано за на :: GetStockObject функція Windows.

При заповненні вказаний прямокутник, FillRect не включає право прямокутника і нижні сторони. GDI заповнює прямокутник до, але не включає, правий стовпець і нижній рядок, незалежно від поточного режиму відображення. FillRect порівнює значення верхній, нижній, ліворуч, і право членів вказаний прямокутника. Якщо нижній менше або дорівнює верхнійабо право є менше або дорівнює ліворуч, прямокутник не тягне.

FillRect схожий на CDC::FillSolidRect; Однак, FillRect приймає пензель і тому можуть бути використані для заповнення прямокутник із суцільним кольором, dithered кольору, вилупилися пензлів або patter&n.nbsp; FillSolidRect використовує лише чисті кольори (позначається COLORREF параметр). FillRect , як правило, повільніше, ніж FillSolidRect.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CBrush::CreateHatchBrush, CBrush::CreatePatternBrush, CBrush::CreateSolidBrush, :: FillRect, :: GetStockObject, RECT, CBrush, CDC::FillSolidRect

Index