CDC::ExtFloodFill 

BOOL ExtFloodFill ( int x, int y, COLORREF crColor, UINT nFillType );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0, якщо заповнення не вдалося завершити, якщо даний момент має колір межі, визначені crColor (якщо було запропоновано FLOODFILLBORDER ), якщо на даний момент не має кольору, визначені crColor (якщо було запропоновано FLOODFILLSURFACE ), або, якщо точка за межами області відсікання.

Параметри

x

Визначає логічні x координати точки, де починається заповнення.

y

Указує логічну у координатою точки, де починається заповнення.

crColor

Визначає колір межі або області, щоб залити. Тлумачення crColor залежить від вартості nFillType.

nFillType

Визначає тип Заливка буде виконуватися. Вона повинна бути нижче значень:

Зауваження

Заповнення області відображення поверхні з поточного пензля. Ця функція-член пропонує більше гнучкості, ніж FloodFill , оскільки ви можете вказати тип заливки в nFillType.

Якщо nFillType має значення FLOODFILLBORDER, області вважається, повинен бути повністю колір, визначений crColor. Функція починається в момент, визначених x та y та заливок у всіх напрямках на межі кольору.

Якщо nFillType FLOODFILLSURFACE, функції починається в момент, визначених x та y і продовжує у всіх напрямках, заповнивши всі суміжні області, які містять колір вказаним crColor.

Тільки пристрій пам'яті контекстах і пристроїв, які підтримують технологію растеризації відображення підтримки ExtFloodFill. Докладніше перегляньте GetDeviceCaps член функції.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::FloodFill, CDC::GetDeviceCaps, :: ExtFloodFill

Index